Žaislai šunims

Daugelis dėl nesuprantamų užduočių mano, kad žaislais sudominti galima tik labai mažą šuniuką. Tačiau iš tiesų net ir dideliam šuniui žaisliukas suteiks didelį malonumą, svarbiausia atlikti tinkamą pasirinkimą. Kaip yra žinoma, daugelis šunzaislai sunimsų turi labi daug energijos ir jie visi nori lakstyti ir žaisti. Jei šeimininkas savo augintiniui negali skirti pakankamai dėmesio, augintinis nuo liūdesio pradeda elgtis netinkamai, pavyzdžiui graužia baldus, šlepetes ir kitaip naikina namus. Todėl daugelis internetinių parduotuvių, kurios parduoda prekes skirtas gyvūnams suteikia galimybę įsigyti žaislus šunims, kurie sugebės užimti jūsų šunį. Ypatinga dėmesį, kai yra pasirenkami žaislai šunims reikia skirti jo kokybei ir saugumui. Visų pirma, tokie daiktai turi būti gaminami naudojant netoksiškas medžiagas.   Dažniausiai tokie žaislai šunims yra gaminami naudojant gumą ir kitas natūralias medžiagas. Neverta ieškoti pigių žaislų, kur kas geriau pasirinkti kokybiškus žaislus. Verta pirkti tokius žaislus, kurie patiks jūsų augintiniui ir jam nepadarys jokios žalos. Jums jokių abejonių neturėtų sukelti žaislo tvirtumas, kadangi priešingu atveju šuo sudraskys juos pirmą kartą. Be to, žaislo dydis turi atitikti jūsų šuns nasrų dydį, o tai reiškia, kad jis neturi būti labai didelis, tačiau jis negali būti ir labai mažas.

Kiekviena tokių žaislų rūšis turi savo ypatybes, kurias yra būtina atsižvelgti, kai bus perkami žaislai. Pavyzdžiui, kamuoliukai skirti šunims turi būti tuščiaviduriai. Žinoma, ilgaamžiški yra ketaus kamuoliukai, tačiau jų vidus turi būti pilnas, jie gali skleisti tam tikrus garsus, kurie labai patiks šunims. Be to, žaislai šunims-kamuoliukai gali būti reljefiniai, lygūs ir net su spygliukais. Kai jūs pasirinksite kamuoliuką su spygliukais jums reikia įsitikinti, kad augintiniui nepavyks vieno iš jų nukąsti ir suvalgyti. Guminiai šunims skirti žaisliukai gali būti žiedai, žvėriukai ir kiti. Kaip taisyklė, žaislai šunims, kurie yra gaminami iš latekso yra labai lengvi, tvirti, be to jie yra labai lengvi. Į tai jei žaislai viduje turi daiktus, kurie skleidžia garsus yra būtina įsitikinti, kad jūsų šuo nesugebės jų suvalgyti. Daugelis šunų tiesiog dievina tokius žaislus kaip virves ant kurių yra pritvirtinami valgomi arba guminiai žaislai. Šeimininkas turi stebėti, kad virvė būtų tvirta, tada jūsų augintinis nesugebės jo sutaršyti į smulkias virveles.

Žinoma, galima įsigyti įprastą minkštą žaisliuką skirtą jūsų šuniui, tačiau tai nėra pats geriausias variantas, kadangi tokiem žaislai šunims jums ilgai netarnaus, kadangi šuo labai lengvai nugrauš visas minkštas dalis. Todėl jei smulkios detalės nėra labai kokybiškai įsiūtos tokiu atveju jas reikia ištraukti iš karto, kai tik jūs jas įsigysite. Taip pat yra būtina atkreipti į tai ar žaislai yra tvirti, koks yra jų dydis, kadangi šuo turi sugebėti nešti žaislą savo nasruose. Jei šeimininkas vis dėl to nori įsigyti minkštus žaislus, tokiu atveju geriausias pasirinkimas bus įsigyti tokį žaislą, kuris bus panašus į bakelį, o jo viduje bus kailis, tokiu atveju jūsų augintinis sugebės žaisti ir net saugiai graužti tokį žaislą. Yra būtina atsižvelgti į tą faktą, kad jei šuo galės pasiekti įvairius žaislus tokiu atveju jie jums taps neįdomus akimirksniu. Todėl šuniui reikia duoti žaislus porcijomis, tai yra laikas nuo laiko. Netinkamus naudojimui žaislus yra būtina kaip galima greičiau pakeisti į naujus. Šeimininkas visada turi įsiminti tai, kad joks žaislas augintiniui negali pakeisti bendravimo su žmogumi. Jūsų šuo reikalauja dėmesio žaislas gali būti jam skirta papildoma pramoga.

 

Žaislai šunims tai pramoga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *