vežame į Angliją„Vežame iš Anglijos jums staigmeną“ – tokiu ar panašiu užslėptu kodu galėtų būti pažymėti siuntiniai, keliaujantys prieššventiniu laikotarpiu iš Didžiosios Britanijos į Lietuvą. Šv. Kalėdos – tas metas, kai norisi ne tik apkabinti seniai matytus žmones, pasikalbėti su jais apie džiaugsmus ir vargus, bet ir pasistengti vieni kitiems suteikti kuo daugiau džiugių emocijų. Nors dauguma Anglijoje pastoviai gyvenančių ir dirbančių lietuvių stengiasi didžiosioms metų šventėms grįžti pas gimtinėje likusius giminaičius, tačiau ne visiems tai padaryti pavyksta. Su šventėmis nesutampantys darbo grafikai, brangūs lėktuvų bilietai kartais gali palikti lietuvius tolokai vienus nuo kitų.

Tačiau nustebinti, nudžiuginti, praskaidrinti šventinę nuotaiką likusiems Lietuvoje brangiems žmonėms yra galimybių. Dalelę savo širdies šilumos ir kalėdines dovanas iš tolimo krašto gali atvežti įmonės „Vežame į Angliją“ įmonės rūpestingi vairuotojai. „Vežame iš Anglijos ne tik daiktus, t.y. siuntinius, dovanas, būtinus reikmenis, bet ir neapčiuopiamus dalykus: šilumą, ilgesį, rūpestingumą, meilę“, – kad atlieka itin reikšmingą veiklą jaučia ir šios įmonės darbuotojai. Dovanose, vežamose iš Anglijos į Lietuvą, iš tikrųjų supakuojama ne tik tai, kas nudžiugina per Kalėdas artimuosius, bet ir rūpestis, noras nustebinti, pradžiuginti. Juk renkant dovaną išskirtiniam žmogui galvojama išskirtinai tik apie jį, jo norus, mėgiamus dalykus, tai, ko galbūt jam trūksta ir kas gal ne tik suteiktų momentinį džiugesį, bet ir palengvintų buitį.

Siuntų bei keleivių pervežimo įmonės pasiruošę padėti dalintis džiugiomis emocijomis ir tvirtina: „Vežame iš Anglijos mažesnius ir didesnius siuntinius (nestandartines pakuotes, lagaminus, rankines ir pan.). Kas tai bebūtų (jei tik pakuotėje – ne draudžiami vežti daiktai), esame pasiruošę juos saugiai ir laiku įteikti gavėjui į rankas“. Tik vertėtų nelaukti paskutinių gruodžio dienų ir pasirūpinti gerokai iš anksto jas ne tik šventiškai, bet ir tvirtai, saugiai įpakuotas perduoti vežėjams, kad Lietuvoje dovanos atsirastų pačiu tinkamiausiu – šventiniu – laikotarpiu. Deja, itin dažnai „paskęstame“ tame prieššventiniame šurmulyje ir gerokai susivėliname: vairuotojai nebespėja važinėti tarp Anglijos ir Lietuvos, kai paskutinėmis dienomis užplūsta užsakymų banga. Galų gale, reikėtų pagalvoti, kad ir šie darbuotojai turi teisę šventinį rytą praleisti su savo artimaisiais, o ne su nuo rūpesčių skaudančia galva skaičiuoti kilometrus ir lyg Kalėdų seneliai dalinti dovanas.

Vežame iš Anglijos malonias emocijas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *