stalo puosimasLaikas nenumaldomai tirpsta, o vestuvių pasiruošimo darbų sąraše dar daug daug punktų… Ką daryti, ruošti šventę patiems ir turėti daug bemiegių naktų dėl širdžiai mielų rūpesčių ar samdyti dekoratorius? Jaunieji turi pagalvoti apie laiko planavimą, kad vėliau netektų vestuvių dieną puošybos elementus kabinti patiems. Tokius darbus kaip stalo puošimas geriau patikėti tuo besiverčiantiems specialistams. Jie su didžiausiu malonumu įgyvendins Jūsų sumanymus arba pasiūlys savo variantų ir Jums beliks tik išsirinkti.

Stalo puošimas – tikras menas ir į tai įeina daugelis dalykų. Pirmiausia, stalo puokštelės, kurios veikiausiai derinamos su nuotakos vestuvine puokšte. Vieni jas merkia į mažas, dailias vazeles viduryje stalo, kiti puošia gėlėmis taureles. Treti renkasi gana dideles puokštes, kurios yra pakankamai aukštos, tačiau taip subtiliai įkomponuojamos ant stalo, kad neužstotų priešais sėdinčių žmonių akių ir būtų galima patogiai bendrauti. Dar kiti ruošia kruopščiai dekoruotus lauknešėlius su saldumynais ar kitokiomis smulkmenomis viduje ir ši dovanėlė ant stalo laukia kiekvieno vestuvių svečio kaip prisiminimas, kad buvo kartu per jauniesiems tokią ypatingą dieną.

Mados kuriamos ne vien šalies viduje, bet jos kartais perimamos iš kaimynių ar net labai tolimų šalių. Pamažu į Lietuvą įsilieja tendencija per vestuves neleisti svečiams susėsti pagal savo norus. Todėl stalo puošimas reikalauja ypatingo serviravimo. Neretai savo lėkštelėje svečiai randa korteles su savo vardais, vadinasi, jaunieji iš anksto turi susidaryti svečių sąrašą ir pagal jį svečius susodinti. Taip dažniausiai daroma, jei kokie nors svečiai iš skirtingų šeimų nesutaria, tačiau jaunieji ryžtasi kviesti ir vienus, ir kitus pasitikėdami jais ir žinodami, kad konfliktų nekils. Kartais sąrašas sudaromas taip, kad prie kiekvieno stalo sėdėtų po „linksmuolį“ ir niekam nebūtų nuobodu. Kartais žmonės susodinami šalia tų, kurių dar nepažįsta būtent tam, kad jaunųjų giminaičiai susibendrautų, praplėstų pažinčių ratą.

Naujų vestuvių planavimas dekoratoriams – naujų idėjų paieškos dėl klientų. Jei jaunieji linkę eksperimentuoti, tai ir puošyboje turi atsispindėti įmantresnės detalės, jei konservatyvesnė pora, tada vyrauja tradiciniai papuošimai. Apskritai dekoravimas turi koja kojon eiti tuo pačiu stiliumi su visos šventės idėja, o tai yra iššūkis organizatoriams ir šventę užsisakiusiesiems kartu.

Vestuvinio stalo puošimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *