karkasinis namasKarkasiniai namai yra vieni iš šilčiausių tarp medinių namų. Šių namų šilumos izoliacijos savybės muša visus rekordus.karkasinio namo konstrukcija suteikia galimybę paslėpti visus inžinerinius tinklus, elektros tinklus tiesiogiai į karkaso vidų. Štai kas karkasinius namus daro estetiškai patraukliais ir tvarkingais.

Karkasinio namo statyba, tai yra viena iš prieinamiausių ir perspektyviausių šiuolaikinės statybos technologijų. Statant karkasinius namus yra naudojamos tik ekologiškos ir natūralios medžiagos. Ši statybos technologija yra labai plačiai naudojama įvairiose šalyse. Karkasinių namų statybos technologija suteikia galimybę statyti tiek didelius, tiek ir mažus užmiesčio namus, kurie pasižymės puikiomis savybėmis. Karkasinis namas vasarą jums suteiks vėsą, o žiemą šilumą. Net, kai praeis 70 metų jūsų namas nenusės. Jūs galėsite sutaupyti savo lėšas, kurias išleistumėte kondicionavimui.

Karkasiniai namai pasižymi šiais privalumais:

  • Jie yra greitai pastatomi ir už pakankamai žemą kainą;
  • Yra mažesnė tikimybė, kad karkasinis namas bus pažeistas konstrukcijos klaidomis arba grunto savybėmis;
  • Lengva konstrukcija, jums nereikės statyti didelio namo fundamento;
  • Karkasiniai namai žiemos laikotarpiu yra labai greitai apšildomi;
  • Karkasinis namas jums suteiks galimybę sukurti pačias įvairiausias architektūrines formas;
  • Atsparūs ugniai. Kadangi yra naudojamos nedegios medžiagos, todėl karkasiniai namai pasižymi daug didesniu atsparumu ugniai, neinamai, kurie turi akmenines sienas;
  • Tai yra ,,kvėpuojantys namai“, jei namo konstrukcija yra teisinga tokiu atveju yra galimybė turėti garus praleidžiančias sienas, tokiu būdu yra sukuriamas ,,namo kvėpavimo efektas“, kuris yra būdingas klasikiniams mediniams namams.

Mūsų įmonė jums gali profesionaliai ir kokybiškai pastatyti ne tik karkasinį namą, tačiau pavėsinės statyba, tai taip pat yra mūsų stichija, kurioje mums niekas nebaisu. Juk jau nuo senų laiku yra priimtina, kad pavėsinė tampa kiekvieno sodo puošmena ir visiškai nesvarbu kokia ji yra klasikinė ar labai moderni. Tačiau ką galima daryti pavėsinėje? Kam ji yra reikalinga? Pavėsinėje gali susirinkti visa jūsų šeima, ten galėsite sutikti savo svečius, joje galima surinkti atmosferą romantiškai vakarienei ir žinoma galima pasislėpti nuo lietaus. Dėl šių priežasčių pavėsinės statyba yra tokia naudinga ir jūs niekada nepasigailėsite. Karkasiniai namai, pavėsinės statyba, tai tik mažoji dalis darbų, kuriuos mes galime atlikti.

Universalūs karkasiniai namai
Žyma:            

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *