Uab steigimasĮmonės steigimas tai yra visada  daug  įgūdžių ir žinių reikalaujantis  procesas, tačiau tai niekada  nebuvo paprasta. Kita vertus šiais laikais visada galima  viską  atlikti kur kas paprasčiau  pasinaudojant specializuotų įmonių pagalba, kurios gali padėti įsteigti  įmonę. Jos gali padėti išvengti daugybės  vargų, padės išvengti laiko  gaišaties ir  žinoma  neleis jums veltui eikvoti  savo jėgų.  Pirmasis  darbas, kurį jums gali padėti atlikti tokia įmonė tai  jūsų steigiamos įmonės teisinės formos pasirinkimas,  jums  bus suteikta reikiama konsultacija. Nuo to kokios teisinės formos  įmonę  jūs pasirinksite  priklausys jūsų įmonės sėkmė, bei pasekmės, kurias  jūs patirsite jei  netikėtai  žlugtu jūsų verslas. Šiais laikais yra be viena įmonės forma, kurią jūs galite pasirinkti, tai gali būti Uaab steigimas, AB  steigimas, individualios įmonės  steigimas, o galbūt  jums  bus labiau tinkama  mažoji  bendrija.  Tačiau  didžiausia tikimybė, kad  jūs  nutarsite steigti būtent UAB, kadangi  tai šiuo metu yra naudingiausias ir  net populiariausias pasirinkimas tarp žmonių, kurie  nori tapti  verslininkais. Kadangi UAB steigimas Lietuvoje  yra kupinas  biurokratinių  dalykų, todėl visus šiuos reikalus padės sutvarkyti  būtent specializuota įmonė, kuri  žino visus tokio proceso niuansus, bei tai kaip  turi  būti tvarkomi įvairiausi teisiniai reikalai. Tik tokiu  atveju jūs galėsite būti garantuoti, kad jūsų įmonė funkcionuos legaliai, o prie jūsų neprikibs  nei viena instancija.

Uab steigimas reikalauja  labai didelės  atsakomybės ir reikiamo žinių  bagažo ir tik tada  visas steigimo procesas  bus atliekamas tinkamai.  Tačiau kaip yra atliekamas  Uab steigimas?  Visų pirma, jūs turite pagalvoti koks turės  būti jūsų įmonės pavadinimas, kad  jį būtų galima įregistruoti registrų centrą. Tačiau yra būtina, kad tokio pavadinimo neturėtų jokia kita įmonė.  Ir tai  gali pareikalaus pakankamai daug laiko.  Kadangi tuo pasirūpins  specializuota įmonė jums tai nesudarys sunkumų,  bus  parinktas jūsų įmonės  pavadinimas ir apsilankius registrų centre jis  bus įregistruotas pagal visus teisinius reikalavimus.   Sugalvotu įmonės pavadinimu daugiau niekas  ES negalės  registruoti savo įmonės.  Taigi  be galo svarbus yra unikalumas.  Taigi, kai jūs turite savo įmonės  pavadinimą yra būti atlikti kitus  steigimo veiksmus be kurių jūsų įmonė negalės  egzistuoti.   Bus sudaryta jūsų  įmonės  steigimo  sutartis arba steigimo aktas. Taip pat  bus pasirūpinta tuo, kad  būtų atidaryta jūsų įmonės banko sąskaita, kur bus kaupiamas įstatinis kapitalas, kuris turi sudaryti 2 500 eurų.  Šis kapitalas  yra  sudaromas iš visų akcininkų investicijų. Verta įsiminti, kad akcininkų skaičius neturi būti didesnis kaip 250 žmonių.

Tačiau tai dar  nėra visi darbai, kurie  bus atliekami, kai bus organizuojamas Uab steigimas, kadangi taip pat  visus dokumentus  turės patvirtinti notaras ir  mes  tuo pasirūpinsime.  Vėliau  su visais dokumentais  nukeliausime dar kartelį į registrų centrą, kad  būtų galutinai įregistruota įmonė.  Be to,  jei  tik jums reikės galės  būti pagamintas jūsų įmonės antspaudas, kuriuo bus  patvirtinami  visi įmonės  dokumentai ir sutartys.  Tokia  procedūra kaip Uab steigimas  jums nekainuos labai brangiai ir tikrai atsipirks, kadangi jūs  sutaupysite savo laiką ir sveikatą. Juk jūs  to ir tikitės, kai pasirenkate tokias paslaugas. Argi  ne taip?  Būkite racionalūs, tokia paslauga kaip Uab steigimas  specializuotoje  įmonėje  atliks visus darbus  per 3-4 darbo dienas. Kai jūs  rūpintumėtės visais  paminėtais  formalumais užtruktumėte kur kas ilgiau, kadangi  neturėtumėte reikiamų žinių,  darbams  negalėtumėte  skirti  visos savo  dienos. Pasirinkite  tai kas  naudinga  jūsų verslui.

 

Uab steigimas naudingas jūsų verslui

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *