tvoru montavimasTvoros įsigijimas – tai ne vien privačios teritorijos žymėjimas. Tai yra puikus būdas apsaugoti savo namus arba kitos paskirties patalpas. Dažnai tvorų montavimas atliekamas pačiose įvairiausiose vietose: sporto aikštynuose (pvz, teniso laukas, krepšinio ar futbolo aikštelės), valstybinių teritorijų aptvėrimui (pvz., mokyklos, ligoninės ir kt.). Tai gali būti ir patalpos, kuriose nebūnama dažnai (pvz., sodyba, vasarnamis). Kokia vieta tai bebūtų į ją gali atvykti meistrai ir sumontuoti tvorą pagal užsakymą.

Užsakymo kainą galima sužinoti pasiskaičiavus savarankiškai arba susisiekus su prekybos konsultantu, kuris dirba atitinkamoje įmonėje. Žinoma, kaina priklauso nuo pasirinktų medžiagų, teritorijos perimetro ir įrengiamų įvažiavimo vartų arba vartelių. Pasirinktos tvoros tipas daro didelę įtaką eksterjerui, todėl reikia turėti galutinio rezultato viziją ir žinoti savo finansines galimybes. Rinkoje platus tvorų pasirinkimas, todėl tiekėjas turėtų turėti ilgametę patirtį šioje srityje. Galimos tvorų rūšys: dekoratyvinės, segmentinės, polisadinės, tvoralenčių ir tinklinės. Glaustai aptarsime kiekvieną iš jų.

Dekoratyvinės tvoros yra ypač stilingos ir jas priderinti prie namo fasado tikrai paprasta. Šios tvoros pasižymi puošybos elementais, yra stilingos ir tvirtos. Jų stulpuose bus galima įtaisyti automatinius vartus arba ranka rakinamus.

Segmentinės tvoros yra pigus variantas aptverti namų kiemą, tačiau jis mažiau dailus. Segmentai gali būti iš skirtingus įlinkimus (į išorę arba vidų) turinčių stulpelių. Horizontalūs ir vertikalūs stulpeliai virinami dėl tvoros tvirtumo. Tokių tvorų montavimas yra greitas ir nesudėtingas.

Polisadinės tvoros. Jų panelės surenkamos gamykloje, tai pristačius į reikiamą vietą tokių tvorų montavimas vyksta greitai. Polisadinės tvoros paprastos, tačiau atrodo pakankamai elegantiškai. Spalvą galima pasirinkti iš RAL paletės.

Tvoralenčių tvoros yra medinės, todėl jas reikia impregnuoti, kad būtų atsparios drėgmei. Jos greičiau susidėvi nei metalinės, nes jas labiau veikia oro sąlygos, pvz., karšta saulė blukina dažų spalvą.

Tinklinės tvoros yra regztos, todėl atlaiko didesnį fizinį kontaktą. Jos yra tvirtos, bet kiek mažiau dailios. Šis modelis daugiau pasirenkamas, kai norima aptverti mokyklos.

Nepriklausomai nuo to, kuris metalinės tvoros tipas montuojamas, visos jos dengiamos cinku arba kita medžiaga, kuri apsaugo tvorą nuo rūdžių atsiradimo ir garantuoja tvoros ilgaamžiškumą. Klientas turėtų atkreipti dėmesį į tai, kad skirtingoms tvorų rūšims suteikiama ne vienodo ilgumo garantija. Be to, paranku, kai tvorų montavimas yra atliekamas paprastai, nes nuo to priklauso, ar darbus įmanoma atlikti patiems, ar reikalingi specialistai.

Tvorų montavimas skiriasi dėl tvorai naudojamų medžiagų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *