superkame miškąJūs turite mišką, bet niekaip negalite jo tinkamai sutvarkyti? Neturite laiko, kurį jam galėtumėte skirti? Ir niekaip negalite surasti tinkamos išeities iš šios padėties? Tokiu atveju jums gali padėti įmonė Vizon, kuri superka miškus naudingomis sąlygomis, jūs gausite jums priklausančius pinigus, kai tik bus pasirašyta pirkimo- pardavimo sutartis ir galėsite būti tikti dėl sutarties skaidrumo. Mes superkame mišką ir svarbiausias, kad mes superkame įvairius miškus, tai gali būti jauni miškai, miškai, kurie dar tik bręsta arba galutinai suaugę miškai. Taigi jums nebus jokios problemos parduoti bet kokį savo mišką. Nesvarbu kokį mišką jūs turite kreipkitės į mus ir mes jį nupirksime pačiomis palankiausiomis sąlygomis, kurių jūs tikrai nesitikėjote. Kodėl yra naudinga parduoti savo mišką įmonei Vizon:

• Visų pirma miškai yra superkami visoje Lietuvoje;
• Mes gerbiame visus savo klientus ir su kiekvienu bendraujame individualiai;
• Savo pinigus jūs gausite iš karto;
• Taip pat suteiksime visą reikalingą konsultaciją, kadangi labai dažnai žmonėms kyla įvairiausi klausimai;
• Prieš tai, kai įsigysime jūsų mišką jis būtinai turės būti įvertintas, kad sužinotume kiek gi jis yra vertas ir kiek jūs turite gauti pinigų;
• Be to, sutvarkysime visus reikalingus dokumentus, kad miško pirkimas-pardavimas būtų legalus.
Jūs jau ne vieną kartą radote įmonę, kuri jums sakė, kad superkame mišką, tačiau galų gale išaiškindavote, kad jų siūlomos sąlygos jums yra nepalankios ir jūs negausite tokios naudos kokios tikitės. Tačiau, kai įmonė Vizon jums atsakys superkame mišką jūs suprasite, kad geresnio pasirinkimo net negalėtų būti, kadangi mes pasirūpinsime viskuo ir sutvarkysime visus formalumus, dokumentus. Tačiau jums tikriausiai yra pakankamai įdomu kaip vyksta miško vertinimo procedūra į ką yra atsižvelgiama, kai yra vertinamas miškas. Yra vertinami šie kriterijai: tai yra jūsų parduodamo miško amžius, vidutinis medžių aukštis, skersmuo, taip pat kiek ploto užima jūsų miškas, kokiame reljefe ir kokioje teritorijoje auga jūsų miškas. Kai bus įvertinti visi šie kriterijai jūs sužinosite kiek gi yra vertas jūsų miškas. Tada jau bus galima pasirašyti pirkimo-pardavimo sutartį ir jūs gusite jums priklausančius pinigus. ir žinosite, kad viskas yra atlikta sąžiningi ir pagal visus teisinius reikalavimus. Superkame mišką visoje Lietuvos teritorijoje, tiek su žeme, tiek ir mišką iškirtimui. Visi formalumai bus sutvarkyti maksimaliai greitai, kadangi jau po 48 valandų mes galėsime įvertinti jūsų parduodamą mišką, tai yra tikrai labai greitai to jūs nesugebėsite gauti nei iš vienos įmonės. Svarbiausias mūsų tikslas, kai superkame mišką, tai yra padėti miškų savininkams parduoti savo miškus palankiausiomis sąlygomis. Mums svarbiausia yra mūsų klientai, kad jie liktu patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis ir nenusiviltu pardavimo procedūra. Miško pardavimas tai yra naudingas pasirinkimas jei jūs tikrai nesusitvarkote su visais darbais, baiminatės, kad jūsų miškas gali būti iškirstas ir nežinote kaip su tuo galima kovoti, tačiau mes puikiai žinome, kad Vizon miško supirkimo paslaugos jums bus tinkamiausias ir naudingiausias pasirinkimas jei jūs norite parduoti savo mišką. Tai yra tinkamas būdas jei jums yra reikalingi pinigai. Visi reikalingi dokumentai bus sutvarkyti labai greitai ir kokybiškai, o jūs galėsite džiaugtis pinigais, kuriuos gausite pardavę savo mišką. Jei jūs norite sužinoti daugiau informacijos visada galite susisiekti su mumis ir sužinosite tai kas jums yra įdomu.

Superkame mišką

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *