stogo šiltinimasDaugeliu atveju stogas tai yra labai svarbi namo dalis, kuriai yra reikalinga izoliacija. Taip pat yra iš dalies todėl, kad šiltas oras kyla į viršų ir todėl, kad horizontalūs paviršiai gali greitai prarasti šilumą, kuri yra išskiriama į mus supančią aplinką. Žinoma, karštą, saulėtą dieną stogo šiltinimas apsaugo lubas nuo perkaitimo ir erdvę esančią po lubomis saro patogia. Daugelis stogo dangos prastai izoliuoja šilumą ir šaltį.

Juk tai ar stogas bus patikimas daugeliu atveju priklauso nuo to kaip bus atliktas stogo šiltinimas. Visi žinome, kad stogas tai yra svarbiausia namo konstrukcijos dalis, kuri užtikrina jūsų saugumą nuo išorinio aplinkos poveikio, tokio kaip , vėjas, krituliai ir kiti ne ką mažiau svarbūs faktoriai. Todėl ir reikia, kad būtu skiriamas ypatingas dėmesys tam, kaip yra atliekamas stogo šiltinimas. Atliekant stogo šiltinimą yra svarbu ne tik tai kokios medžiagos yra naudojamos, tačiau ir tai kokie metodai yra naudojami šiltinant stogą. Kadangi nuo to ar metodai yra efektyvūs priklausys ir šiltinimo kokybė.

Todėl geriausia medžiaga, kuri gali būti naudojama šiltinant stogus tai yra ekovata, kuri gerai izoliuoja garsą ir šilumą, be to jos naudojamas yra ekonomiškas, jūs šiltinimo darbuose galėsite panaudoti net medžiagos likučius, todėl jums nieko nereikės išmesti. Jei jūs baiminatės, kad naudojant ekovatą gali pradėti kauptis kondensatas, jūs labai klystate, kadangi stogo šiltinimas atliktas naudojant ekovatą nesuteiks galimybės kauptis kondensatui ir sulaikys liepsnos plitimą.

Jei mes atliekame šiltinimą iš lauko pusės tokiu atveju naudojame poliuretaną, kadangi jos taip pat atlieka joms skirtas funkcijas, tai yra gerai izoliuoja šilumą ir yra atsparus temperatūros pokyčiams. Jei stogo šiltinimas yra atliekamas naudojant poliuretaną, šaltis taip pat neturi jokių galimybių patekti į jūsų namus, kadangi yra pašalinami visi šalčio tiltai. Taip jis jūs apsaugos nuo triukšmo. Tiek ekovata, tiek ir poliuretanas, kurį mes naudojame, kai yra atliekamas stogo šiltinimas yra efektyvios ir kokybiškos medžiagos, kurių dėka jūs gyvensite šiltai ir jaukiai.

Stogo šiltinimas naudojant kokybiškas medžiagas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *