stogo dangaStogas tai yra atraminė konstrukcija, kuri apsaugo namą, o stogo danga tai yra stogo elementas, kuris apsaugo konstrukciją nuo mechaninio poveikio ir neleidžia į vidų patekti atmosferos krituliams, suteikia namui individualumo.

Bet kurio namo stogo danga yra sudaryta iš šių elementų:

  • Nuožulniosios plokštumos;
  • Įstrižos ir horizontalios briaunos;
  • Įeinamieji kampai;
  • Priekiniai ir karniziniai įsikišimai;
  • Nutekamieji vamzdžiai.

Pati svarbiausia stogo dangos funkcija, tai yra namo erdvės ir jos gyventojų apsauga nuo sniego ir lietaus. Dažniausiai stogo danga apsaugo stogą ir atitinkamai viršutinę namo dalį nuo įvairiausių gamtos stichijų. Taip pat stogo danga apsaugo namą nuo įvairiausių krūvių. Stogą gali paveikti įvairiausi temperatūros svyravimai, kadangi jį veikia saulė arba krituliai, todėl keičiasi namo temperatūra ir kartais į neigiamą pusę. Kokybiška stogo danga gali ištverti tokius temperatūros pokyčius, todėl ji apsaugo namą nuo šalčio ir šilumos pokyčių.

Šiuolaikiškos stogo dangos labai skiriasi nuo anksčiau naudotų dangų, kadangi šiuolaikiškos medžiagos neleidžia plisti liepsnai ir sumažina ultravioletinių spindulių poveikį. Stogo danga ištveria neigiamą aplinkos poveikį, tokį kaip išmetamos kenksmingos dujos. Apsauginės stogo dangos funkcijos susitvarko ne tik su išoriniu poveikiu, tačiau ir su vidiniu, tokiu kaip kondensatas. Tinkamai atlikti darbai padeda sumažinti triukšmo lygį ir sugeria vidinį triukšmą. Stogo danga taip pat atlieka šias funkcijas:

  • Suteikia pastatui individualumo;
  • Padidina stogo atsparumą;

Suteikia galimybę atlikti dalinį arba pilną dangos remontą ir atraminių konstrukcijų remontą.

Stogo danga jums tarnaus ilgus metus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *