Termo mediena

Jei jūs neturite galimybės skirti pinigų brangioms lentoms, kurios bus jūsų terasoje, o štai neuždengta veranda netinkamai atrodys. Taigi jūs negalėsite susidoroti jei nenaudosite tokios žaliavos kaip temo mediena. Tokia mediena yra įprasta, kuri buvo apdorojama technologijomis, tai yra mediena yra apdorojama karštais garais. Toks medienos apdorojimas yra naudojamtermo medienos pasirinkimasas, kad mediena taptų labai tvirta ir jos nepaveiks jokie neigiami faktoriai, mediena bus apsaugota nuo parazitų ir puvimo. Todėl temo mediena gali būti naudojama, kai reikia atlikti sienų apdailą, kai reikia iškloti grindis ir apskritai, kai reikia naudoti dangą, kuri turi išlaikyti įvairius kritulius ir saulės kaitrą. Tai yra visiškai ekologiškai švari mediena, kadangi esant tokiam apdorojimui nėra naudojama jokia chemija, jokie vandens garai, o po atliekamo apdorojimo medienos nereikės drėkinti cheminiais tirpalais ir net nereikės medžiagos apdoroti dažais arba laku. Tokia mediena, tai yra naudinga pinigų investicija jei jūs norite pasiekti, kad mediena atrodytu kaip galima estetiškiau, tokiu būdu jūsų aplinka atrodys gražiai. Termo mediena tai yra tokia medžiaga, kuri yra gaunama medienos kaitinimo metu su labai aukšta temperatūra, tokiu būdu yra modifikuojama medienos struktūra molekuliniame lygyje. Toks kaitinimas vyksta sandarioje kameroje, kurioje nėra deguonies, todėl mediena neužsidega. Taip pat šio proceso metu nėra naudojamos jokios cheminės medžiagos.

Kuo aukštesnė temperatūra, tuo daugiau mediena praranda svorio, kadangi yra garinami lengvi junginiai, kitais žodžiais tariant mediena taps lengvesnė. Kuo daugiau mediena praras svorio, tuo mažiau medienoje bus vandens. Priklausomai nuo temo apdorojimo sąlygų ir medienos rūšies mediena netenka 40-60 procentų drėgmės, nei įprastai džiovinama mediena.   Medienos terminio apdorojimo procesas trunka apie   vieną parą. Temo mediena pasižymi ne viena unikalia savybe, kuri nėra būdinga įprastai medienai. Derva visiškai išdžiūna ir galutinai išgaruoja. Ypatingai verta paminėti, kad spygliuočiai praktiškai visiški netenka dervos, bei išsaugo nuostabų aromatą, kuri stiprėja, kai padidėja drėgmė ir oro temperatūra. Kita savybė, kad termiškai apdorota mediena pakeičia savo spalvą, bei įgauna tamsesnį, rudą atspalvį. Verta paminėti, kad spalvos pakitimai plinta per visą medienos storį, o tai gerai matoma darant įpjovimą. Įbrėžimai ant medienos bus praktiškai nepastebimi. Kai yra pakeičiama temo apdorojimo temperatūra galima gauti pageidaujamą medienos atspalvį, bei reikiamą tvirtumo lygį. Jūs galėsite ryškiau pamatyti medienos tekstūrą. Šios medienos tvirtumas labai išaugs, palyginus su įprasta mediena. Temo mediena galės ištverti net ir labai aukštą krūvį ir galės tarnauti ne vienerius metus.

Temo mediena galės sugerti mažiau drėgmės. Visų pirma, tai yra stabilus dydis, kai medieną veikia drėgmė ir temperatūros pokyčiai. Paprasčiau kalbant, kai ant medienos paviršiaus patenka vanduo mediena nepakeičia savo dydžio. Tokia mediena sugeria 5 kartus mažiau drėgmės, todėl kadangi šis paviršius yra vientisas. Tačiau net sugerdama šiek tiek drėgmės ši mediena nepakeis savo dydžio ir ji išliks tokia kaip ir buvo sausoje būklėje. Termiško apdorojimo metu pakinta medienos struktūra, kuri yra tokia tarsi ji būtų džiovinama natūraliomis sąlygomis kelis šimtus metų. Be to, nėra naudojamos jokios cheminės medžiagos, tai yra temo mediena išlieka visiškai švari ir higieniška. Ji neigiamai nepaveiks žmogaus organizmo. Šis faktas yra svarbus žmonėms, kuriuos kamuoja alergija. Tačiau iš tiesų pati svarbiausia savybė pirkėjams turėtų būti išmintinga kaina ir tai, kad medienai nebus reikalinga papildoma priežiūra.

 

 

Stabili termo mediena

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *