Yra tam tikri dalykai, apie kuriuos moterys galvoja dar nėštumo metu, o po gimdymo netrukus ketina juos realizuoti. Pirmasis yra tai, kad jos trokšta apkabinti savo kūdikį pirmąjį kartą, nes jis yra įsimintiniausias. Tada užmezgamas ypatingas ryšys ir pamirštami visi gimdymo metu patirti skausmai, nes skausmą pakeičia džiaugsmo ašaros. Antras dalykas, tai yra dailių kūno formų atgavimas. Šio tikslo siekiama pasivaikščiojimais. Tam tinka sportiniai vežimėliai, nes jie nedideli ir lengvi. Dar kartais mamytės vaikštovezimelis kudikiui į įvairius užsiėmimus, kur mamytės sportuoja kartu su mažyliais. Tai jogos treniruotės, treniruotės baiseinuose ir kitokio pobūdžio treniruotės. Sportavimas su mažyliu taip pat suartina su mažyliu. Be to, ne tik mamos figūra gražėja, bet ir kūdikis stiprėja. Trečias dalykas, nors ir nelabai populiarus, bet mamytės ieško kitų mamyčių su tokio paties amžiaus kūdikiais ir leidžia vaikams žaisti kartu, kartu augti, bendrauti, būti draugais. Tik ar gerai, kai vaikui nepaliekama apsisprendimo laisvė su kuo bičiuliautis? Kam kūdikiui draugai, jei jis dar net su savo šeimos nariais neišmoko bendrauti žodžiais? Kūdikis tam per mažas, todėl logiškesnis paaiškinimas kodėl sportiniai vežimėliai važiuoja vienas greta kito yra tas, kad mamytė ieško draugės sau, o ne savo vaikui. Mamoms gera turėti draugę su panašia patirtimi, dalintis ta patirtimi, bendrauti, pasipasakoti, klausimų užduoti ir pan.

Sportiniai vežimėliai per daug nevargina mamų, kai joms norisi išeiti pasivaikščioti. Vežimėliai nesunkūs, tad rankos nepavargsta juos stumiant. O ir kūdikiai daug nesveria, tad vežimėlius stumti vienas malonumas, nes tada visi mato, kad esi jauna mama ir ta mama gali didžiuotis savo motinyste. Asmeniškai man labai gražu jaunos šeimos. Nėra gražesnio vaizdo kaip tada, kai sportiniai vežimėliai stumiami tėčio, o mama išdižiai eina šalia savo dviejų vyrų: sutuoktinio ir sūnaus vežimėlyje. Ta lamingos šeimos idilė turi įpatingo žavesio tikriausiai dėl to, kad visos moterys turi įgimtą motinystės instinktą ir perkopusios 25 metų ribą po truputį ima norėti vaikų, ypač, jei jau yra sutikusios savo gyvenimo vyrą. Ir netiesa, kad motinystė domina tik moteris yra daugybė vyrų, kurie sulaukę maždau 30 metų jau nori sūpuoti savo sūnų ant rankų ar paaugusiai dukrelei kasas pinti. Šeimyniški vyrai moteris labai žavi, o pamačiusios vienišą jauną tėvelį, kuris be galo džiaugiasi savo vaikeliu, moterys negali atitraukti akių ir negali nejausti tokiam vyrui simpatijų. Gana stereotipiškas paveikslas, bet teisingas.

O kodėl moterys nori susigrąžinti savo puikią fizinę būklę ir išvaizdą? Tai yra akivaizdu, jos nori pasitikėti savimi, būti gražios sau ir kitiems. Kūdikio žindymo laikotarpiu intensyvus sportas nerekomenduojamas, bet sportiniai vežimėliai tikrai gali „eiti į trasą“. Vaikščiojimas irgi yra sportas, jei per dieną nueinama bent po 5 kilometrus. Judėjimas yra labai svarbus.

Yra labai daug patarimų moterims, kurios galvoja apie tapimą mama:

  • 2 metus iki pastojant nevartoti alkoholio;
  • Bent 1 metus iki gimdymo reguliariai sportuoti, sutvirtinti nugaros raumenis, nes nėštumo metu nugarai tenka didelė apkrova;
  • Gerti specialius maisto papildus bandant susilaukti vaiko ir nėštumo metu, kad vaikas būtų sveikas;
  • Nėštumo metu, po dušo pilvą ant šlapios odos tepti kokosų aliejumi, kad neatsirastų strijų.

Laikytis tokių patarimų ar ne, tai moters apsisprendimas, tačiau, jei nori sveiko vaikelio, mažesnio vargo ir gražaus kūno, patarimų rekomenduojama paisyti.

Sportiniai vežimėliai pasivaikščiojimams su kūdikiu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *