spirulinaSpirulina tai yra vienas iš unikaliausių ir įdomiausių augalų pasaulyje. Mokslininkai tvirtina, kad tai yra vienintelis augalas, kuris mūsų planetoje sugebėjo išgyventi šimtus milijonų metų. Jos paslaptis yra unikali biocheminė sudėtis.

Spirulina savo sudėtyje turi apie 2000 mineralų, vitaminų ir žmogui taip reikalingos riebalų amino rūgštys ir augaliniai fermentai. Dar vienas privalumas, kad labai daug maitinamųjų medžiagų yra užslėpta po tam tikra valgoma danga, po kuria yra daug mikro proteinų. Spirulina turi didelę baltymų koncentraciją ir kitus privalumus:

  • Vos 10 g spirulinos savo sudėtyje turi tiek beta karotino kiek jo yra morkose;
  • Tik vienas arbatinis šaukštelis spirulinos jums suteiks B12 vitamino paros normą;
  • Spirulinos maistinė vertė yra kelis kartus geresnė už kitus produktus.

Kodėl gi yra tokia naudinga spirulina? Ji yra sudaryta iš naudingų biocheminių medžiagų, kurios teigiamai veikia mūsų organizmą. Argininkas, kuris yra spirulinos sudėtyje išvalo kraują nuo toksinų, padeda pašalinti šlakus ir pakelia libido. Glutamo rūgštis tai yra svarbi maitinamoji medžiaga smegenims, ji pagerina protines galimybes ir sumažina trauką alkoholiui. Folio rūgštis yra reikalinga, kad žmogaus organizme susidarytu hemoglobinas. Spirulina suteikia teigiamą poveikį žmogaus organizmo sveikatai. Tyrimais yra įrodyta, kad šie dumbliai sumažina cukrus kiekį kraujyje, o rezultatai yra pastebimi jau po 6-8 savaičių, kai jūs pradėsite reguliariai vartoti spiruliną.

Gydymas spirulina gali būti naudingas jei jūs sergate širdies ligomis, artritu arba net sergant vėžinėmis ligomis. Jūsų racione vartojama spirulina padės palaikyti tinkamą ph balansą. Tarp daugybės privalumų, kuriais gali pasigirti spirulina yra dar ir šie:

  • Tai virusinių ligų profilaktika, pavyzdžiui gripas, kiaulytė arba herpesas;
  • Sumažina alergijos simptomus;
  • Apsaugo kepenis nuo toksinų;
  • Sumažina kraujospūdį, padeda pašalinti neigiamai veikiantį cholesterolį;
  • Taip pat pašalina kolito simptomus;
  • Padidina organizmo imunitetą.

Be to, spirulina organizmui padeda gaminti antikūnus. Šis faktas suteikia galimybę vertinti šį spiruliną kaip potencialų vaistą nuo vėžio ir kirų chroniškų ligų. Spuirulina tai yra unikaliomis savybėmis pasižymintis dumblis.

Spirulina unikalus vaistas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *