spirulinaSpirulina pasižymi ypatingomis biocheminėmis medžiagomis, šis preparatas gali būti naudojamas norint normalizuoti organizmo fiziologines funkcijas ir įvairiausių ligų profilaktikai. Šių unikalių dumblių savybės gali padidinti hemoglobino lygį kraujyje. Dažnai sergantiems žmonėms spirulina yra tiesiog nepakeičiamas preparatas. ji ne tik gali pagreitinti sveikimo procesą, tačiau taip pat ženkliai sumažina galimų komplikacijų galimybę.

Sirulina padeda greičiau užgyti žaizdoms, pagerina odos būklę ir padeda ilgiau išsaugoti jaunystę. Spirulina taip pat teigiamai veikia kepenų veiklą, sustiprina barjerinius mechanizmus ir padeda iš organizmo greičiau pašalinti šlakus ir toksinus. Taip pat ji padeda efektyviai atkurti žarnyno mikroflorą ir gali būti taikoma kaip profilaktinė priemonė prieš vėžinius susirgimus. Taip pat šie vaistai gali stimuliuoti augimą tokiu svarbiu periodu kaip paauglystė. Be to, ji gali pagerinti sveikatą, kai jūs sergate širdies ligomis. Spirulina sėkmingai naudojama gydant įvairiausias akių ligas, pavyzdžiui trumparegystę. Ji yra nepakeičiama gydant hepatitą, bronchitą ir tuberkuliozę. Kasdienis šių vaistų vartojimas neleidžia po organizmą plisti metastazėms. Be to, spirulina galimą vartoti po radioterapijos   arba hemoterapijos.

Spirulina tai yra viena iš unikaliausių cianobakterijų , kurioje yra daug vitaminų. Jos sudėtyje yra 10 kartų daugiau karotino, nei jo yra morkose. Taip pat yra didelis kiekis vitaminų B6, B12 ir B2, kurie normalizuoja medžiagų apykaitą, reguliuoja cholesterolio apykaitą ir pagerina kraujo apytaką. Jei jūs esate vegetaras tokių dumblių naudojimas yra tiesiog būtinas. Spirulina savo sudėtyje turi folio rūgšties, vitamino E ir kitų komponentų, kurie suteikia stebuklingą poveikį mūsų organizmui.

Spirulina taip pat yra būtina augančiam organizmui, kadangi ji savo sudėtyje turi vertingų baltymų, kuris yra be vargo pasisavinamas. Be to, šie dumbliai puikiai sustiprina imuninę sistemą, padeda kovoti su virusais ir mikrobais. Kasdienis spirulinos vartojimas jums padės apsisaugoti nuo neigiamo aplinkos poveikio. Šis preparatas gali būti naudojamas tiek profilaktiniais, tiek ir gydomaisiais tikslais. Tačiau šio preparato negalima vartoti daugiau kaip 3 gramus per parą. Gydymas turėtų trukti mėnesį. Jei jūs norite, kad jūsų plaukai taptų žvilgantys tokiu atveju jums taip pat gali padėti spirulinas. Šios kosmetikos dėka jūsų plaukai įgaus tinkamą spalvą ir natūralų grožį. Spirulina yra puikus preparatas, kuris jums padės susigražinti sveikatą.

 

Spirulina padės jums sustiprinti imunitetą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *