šokiaiŠokių Kaune vakarai – tai galimybė pasinerti į save, atpalaiduoti kūną ir protą, pažadinti kūrybiškumą, pažinti save vis kitaip! Homeras iš visų malonumų pirmenybę teikė miegui, meilei, ir šokiui, bet tik šokį laikė ypatingu malonumu. Šokiai — viena iš seniausių žmogaus kultūrinės veiklos formų. Jau akmens amžiuje žmonės šoko. Šokis – kūno judesiai paprastai ritmiški muzikai, naudojami kaip pasirodymas arba jausmų išreiškimas. Šokis dar gali atstoti emocijų išreiškimą (kūno kalbą) tarp žmonių ar gyvūnų. Neretai nuo mažens pradėję šokti vaikai ateityje pasiekia karjeros aukštumas. Šokis – tam tikro tempo ir formos judesiai, atliekami pagal muzikos taktą, dažniausiai išreiškiantys emociją, idėją, nuotaiką, jausmus, mintis. Jis gali būti atliekamas tiek individualiai, tiek poroje ar grupėje. Šokis ne tik emocijų ar jausmų išreiškimas, tai hobis, užsiėmimas, kai kuriems ir gyvenimo dalis. Šokis yra ne tik paslėpta sielos kalba; tai – ir kūno kalba. Kai žmogus nejuda, vadinasi, jis tyli.

Siekiantiems atrasti santarvę su savimi gali būti naudinga šokio terapija. Vienas iš jos tikslų – padėti žmogui susigrąžinti ryšį su savo kūnu, atkurti sielos ir kūno vientisumą. Žmogus sukurtas judėti lanksčiai, grakščiai, plastiškai, harmoningai, gražiai. Šokdami žmonės susitinka su savo nuostabiu kūnu, patiki savo unikalumu ir prigimtiniu žavesiu.

Dažnas iš mūsų mano, kad gal ir norėtų, bet nemoka šoktiŠokis – plati sąvoka: vieniems tai laisvalaikis, kitiems – hobis, o dar kitiems – sportiniai interesai. Tai linksma bei naudinga tiek dvasiai, tiek kūnui laisvalaikio išraiška, kuria gali mėgautis ir jaunas, ir senas. Rengiamos šokių Kaune pamokos poroms ir solo šokėjams, kurių metu galite išmokti Tango, Lėto Valso, Sambos ir dar daugiau! Šokių Kaune studijose laukiami tiek pradedantieji, ant parketo žengti išdrįsę pirmą kartą, tiek ir pažengę šokėjai, norintys tobulinti jau turimus įgūdžius. O norintys išmėginti savo įgūdžius prieš varžovus, rekomenduojamas dalyvavimas hobistų/medalininkų konkursuose. „Aistra Šokiui” studijoje galima ruoštis pradedančiųjų, bronzos, sidabro bei aukso lygio varžyboms. Pagal pageidavimus vedamos šokių pamokos jaunavedžiams.

Šokių Kaune studijoje „Aistra Šokiui“ užsiėmimai atpalaiduoja, padeda pamiršti kasdieninius rūpesčius, priverčia nusišypsoti.

Studentams bei moksleiviams taikoma 25 % nuolaida šokių pamokoms.
Atsivesk draugą (ne partnerį ar partnerę) ir šok nemokamai!!!

Šokiai Kaune privers šokti sielą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *