sodybos vestuvemsSodybose vestuves švenčia dažniausiai ne patys artimiausi giminaičiai, tai yra – ne vien keli šeimos nariai, bet bent jau kelios dešimtys svečių. Juk tam ir pasirenkama erdvi, laisva, gamtos apsuptyje esanti sodybos teritorija, kad ten puikia jaustųsi ne tik jaunavedžiai, bet ir jų Meilės šventės svečiai. Nors esama įvairiausių jos šventimo scenarijų, iš kurių vienas – išvykti nuo visų giminaičių ir draugų kuo toliau ir taip dviese atšvęsti sutuoktuves. Savaime suprantama – vestuvės pirmiausia yra šių dviejų žmonių, jų širdžių šventė, tad kokiu būdu jie tai paminės, priklauso tik nuo jų abiejų sprendimo. Ir jei pasirenkamas toks variantas, kurio metu vestuvės bus švenčiamos su tais, kam jaunavedžiai yra svarbūs, t.y. su tėvais, giminėmis, draugais ir kt. artimiausiais žmonėmis, mažo restoranėlio salytės tam neužteks. Nuomojant erdvią sodybą vestuvėms ten užsiėmimą ras kiekvienas. O kas svarbiausia vestuvių svečiams ir į ką atsižvelgti planuojant kuo linksmesnį svečių šventimą?

  • ŠVENTĖS VIETA. Jei vestuvės planuojamos ne vieną vakarą, reikėtų pasirūpinti iš toliau atvykusių svečių nakvyne. Švenčiant sodybose vestuves tokių problemų nekyla, nes dažniausiai jose yra įrengti miegamieji, kuriuose įmanoma apgyvendinti nemažai svečių. Tai – labai patogu, nes tuomet galima nevaržomai linksmintis ir nuvargus nuo šokių ar… kažko kito, tiesiog prigulti poilsiui. O pabudus tokiose šventimo vietose visuomet pasirūpinama svečių pusryčiais, pramogomis gamtoje, pirtyje bei visoje sodybos teritorijoje.
  • ŠVENTĖS MAISTAS. Nors jaunavedžiai ir mėgsta egzotiškus patiekalus, dažnai degustuoja kitų šalių meniu, tačiau vestuvių šventei, kurioje vaišinsis ir nemažai svečių, reikėtų rinktis daugumai įprastą maistą bei gėrimus. Sodyboje vestuves švenčiant siūloma jos virtuvėje gaminamų patiekalų įvairovė, tad pasirinkti iš mėgiamiausių patiekalų tikrai bus nesunku. Juk svarbu, kad visi būtų sotūs ir laimingi.
  • ŠVENTĖS DALYVIAI. Labai svarbu pasirūpinti tinkamu svečiu susodinimu prie stalų, kad kaimynystėje neatsirastų du tylūs svečiai. Į kompaniją vienišiui galima pasodinti vienišą draugę, mažuosius svečius taip pat reikėtų sutelkti į atskirą erdvę. Kai kas stengiasi šalia pasodinti ir jaunosios, ir jaunojo svečius, kad jie artimiau susipažintų, o kartais tiesiog sodinami greta jau seniau pažįstami žmonės, kad jiems būtų įprasta kuo labiau linksmintis.
  • ŠVENTĖS MUZIKA. Jei jau švenčiama didesniame būryje, tad ir šokiams reikėtų rinktis tokią muziką, kuri patiktų daugeliui, o ne būtų priimtina tik dviems jauniesiems. Tokiu atveju tik jiems abiems ir būtų linksma…
Sodybos vestuvėms – svarbiausia jų dalykas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *