Sodybos nuoma vestuvėms

 

Mūsų kaimo turizmo sodyboje galėsite smagiai atšvęsti savo vestuves. Šią sodybą norėtume išskirti kaip vieną geriausių siekiantiems suburti didelį vestuvių šventės dalyvių skaičių į vieną vietą, nes joje yra 110 vietų šventėms, o tai reiškia, jog tiek svečių galite pasikviesti be nakvynės.

Sodybos nuoma vestuvėms yra įvertinta gana aukštais balais, todėl suprantama, kad ją išsinuomoti yra gana sudėtinga, nes norinčių čia atšvęsti savo vestuves žmonių yra itin daug. Šioje sodyboje, kaip minėjome, rasite gausų pramogų kompleksą – pirtys bus aktualios tiek suaugusiems, tiek ir mažesniems šventės dalyviams, taip pat reikėtų pabrėžti, kad jeigu jūsų vestuvės pasižymės aktyvumu, tai ši sodyba yra bene geriausias pasirinkimas, nes čia sudarytos visos sporto ir kito aktyvaus laisvalaikio praleidimo sąlygos. Vandens pramogos gali jūsų vestuves paversti itin smagiomis, jeigu jas švęsite karštą vasaros dieną, tačiau turite žinoti ir tai, kad čia rasite ir žiemos pramogas, tad jūsų vestuvių planavimo procesas gali būti kur kas lengviau įgyvendinamas.

Pačioje sodyboje rasite viską kas jums bus reikalinga vestuvių metu. Garso bei vaizdo aparatūra padės sumažinti vestuvių planavimo išlaidas. Miegamų vietų skaičius netrukdys riboti kviečiamų svečių skaičiaus. Dėl sodybos įvaizdžio, tai pabrėžtina, kad natūralios medienos interjeras tikrai stebins susirinkusius vestuvių dalyvius. Miegamieji yra itin erdvūs, o poilsio kampelių yra tiek daug, kad visiems jūsų svečiams užteks vietos ir pašėlti ir pailsėti. Šioje sodyboje rasite visus patogumus, dušas, tualetas ir kt. Svarbiausia yra tai, kad čia vėl gi – teikiamos visos maitinimo sąlygos, tad šią sodybą galite įtraukti į savo vestuvių plano sąrašo viršūnę.

Kas liečia reikalavimus, tai jie yra standartiniai ir pabrėžtina – kiek mažiau griežti, nes kaip ir kiekvienoje sodyboje, čia yra draudžiama rūkyti vidaus patalpose, nes tam yra rūkymo vietos lauke. Svarbiausia tai, kad sodybos šeimininkai nedraudžia atsivežti gyvūnų, todėl tai yra gana svarbus akcentas tiems, kas neturi kur palikti savo augintinių. Šeimininkų sodyboje nerasite, nes jie joje negyvena, tad galėsite džiaugtis privatumu. Šią sodybą galite išsinuomoti net jeigu nemokate lietuvių kalbos – šeimininkams nėra jokių keblumų kalbėti rusiškai arba angliškai. Ši sodyba savo svečius priima ištisus metus, tad jeigu norite ją išsinuomoti, nedelsiant kreipkitės nurodytais kontaktais, kuriuos rasite žemiau pateiktoje sodybos interneto svetainėje.

 

Sodybos nuoma vestuvems

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *