sodybosKai yra organizuojama kokia nors svarbi šventė, visų pirma, yra ieškoma geriausia vieta jai paminėti. Sodybos dabar yra labai populiarios, nes jose galima ne tik skaniai pavalgyti prie stalo, bet ir pasigrožėti gamta. Dar visai neseniai pagrindinė visų progų šventimo vieta būdavo restoranai. Dabar tai jau nebe taip įdomu, nes juose galima tik sėdėti ir valgyti. Sodybos siūlo ne tik restorano aplinką, bet ir įstabius gamtos reginius. Sodybos šventėms siūlo ir žymiai daugiau. Visiškai nereikės tik sėdėti ir nuobodžiauti, nes galėsite pasinaudoti įvairiomis pramogomis. Pavyzdžiui, galėsite eiti į pirtį, kubilą, arba išsimaudyti ežere. Kai kuriose sodybose galima netgi pajodinėti arkliais arba karietomis.

Jei sodyboje ketinate švęsti vestuves, arba paminėti kokį nors jubiliejų, visomis detalėmis bus pasirūpinta už Jus. Šventės vietoje Jus būsite maloniai aptarnaujamas. Meniu aptarti bus galima iš anksto su sodybos šeimininkais. Neretai jie turi gerus virėjus, arba gali pasiūlyti, iš ko galima užsisakinėti maistą. Maistas sodybose yra pigesnis, nei restoranuose. Ir visai ne todėl, kad jis prastesnis, o todėl, kad šeimininkai perka maistą urmu, todėl galima sutaupyti nemažai pinigų. Atitinkamai susitarus netgi galite maistą atvežti patys, o virėjai viską pagamins, pagal Jūsų asmeninius pageidavimus.

Kai kuriose sodybose, kurios yra įsikūrusios, pavyzdžiui, prie upių, galima ir paplaukioti baidarėmis, bei išsikepti skanių šašlykų. Šventes sodyboje galima švęsti bet kuriuo sezonu. Net, jei ir nėra jokios ypatingos progos, o Jūs norite pailsėti – galite išsinuomoti sodybą, patys susirengti savo pikniką, bei aktyviai papramogauti.

Šaltuoju metu sodybose galima pasirinkti vidaus pramogas. Tai yra pažaisti biliardą, tenisą. Galite atsivežti ir stalo žaidimus, savo fotografą, renginio vedėją ir muzikantus. Viskas priklauso tik nuo Jūsų fantazijos ir noro, tereikia viską nuodugniai suderinti su sodybos šeimininkais. Nepamirškite į savo biudžetą įtraukti ir kelionės išlaidų, jei Jūsų pasirinkta sodyba randasi toli nuo Jūsų miesto. Atsakingai pasvarstykite, kokius svečius ir kiek jų norite pakviesti į šventę.

 

Sodybos nuoma per vestuves ir kitomis progomis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *