Šlapimo nelaikymas moterims

Šlapimo nelaikymas tai yra nevalingas šlapimo išsiskirimas, pavyzdžiui kai jūs kosėjate, čiaudėjate arba šokinėjate. Tokiu   pačiu terminu   yra vadinamas ir noras   į tualetą, tačiau jūs nespėjate iki jo nueiti laiku. Šlapimo nelaikymas tai yra pakankamai populiari problema, ypatingai tarp pagyvenusio amžiaus žmonių. Ši liga nėra   rimta sveikatos problema, tačiau ji sukelia nepatogumą ir tai yra sauskelnes suaugusiemssocialinė problema. Šlapimo nelaikymas   moterims yra kelių rūšių, o kai kurios     moterys gali   sirgti net keliomis šlapimo nelaikymo rūšimis vienu metu. Tai visų   pirma gali būti stresinis šlapimo nelaikymas, kuris yra vienas iš populiariausių, kadangi jis įvyksta, kai moteris čiaudėja, kosėja, juokiasi, šokinėja ir atlieka kitus veiksmus, kurie   teikia didesnį spaudimą šlapimo pūslei. Taip pat egzistuoja ir tokia rūšis kaip urgentinis šlapimo nelaikymas, kuris pasireiškia tuo, kad žmogus nespėja laiku nueiti iki tualeto. Be to, taip gali būti net tada, kai šlapimo pūslė   yra   dar labai   mažai užpildyta. Kartais   moterys gali nepastebėti jokių problemų, kol jūs neišgersite  nors vieno vandens   lašo. Tokiu   būdu šlapimo pūslė gali būti vadinama   labai aktyvia ir atitinkamai yra pastebimas priešlaikinis šlapimo išsiskirimas.   Taip pat yra mišrus šlapimo nelaikymo būdas, kuris suderina   šias abi paminėtas   šlapimo nelaikymo rūšis ir taip   labai dažnai nutinka pagyvenusioms moterims. Žinoma, ši problema nesukelia jokio pavojaus jūsų gyvybei ir moters sveikatai, tačiau ženkliai sumažina žmogaus gyvenimo kokybę, sumažina jos moralinę   savigarbą, tokios moterys labai dažnai nepasitiki   savimi, jos   yra   sudirgusios ir   labai daug galvoja apie šią   ligą.
Daugelis moterų, kurias kamuoja ši problema apie ją nekalba, kadangi mano, kad ji yra gėdinga ir labai retai kreipiasi į gydytoją. Tačiau pastaruoju metu moterų, kurios kreipiasi   pagalbos yra vis daugiau. Dėl kokių priežasčių įvyksta šlapimo nelaikymas moterims? Taip   nutinka, jei moteris yra   gimdžiusi, ypatingai toms moterims, kurių gimdymas   buvo labai ilgas, arba yra gimdžiusios kelis kartus, taip pat jei   gimdymo metu   moterims buvo įvykusios traumos, raumenų įtrūkimas. Šlapimo nelaikymas moterims labai dažnai priklauso nuo to kiek kartu ji gimdė. Kita priežastis dėl ko moterims išsivysto šis negalavimas tai yra moters hormonų   kiekio pakitimas. Klimaksas   tai yra vienas iš svarbiausių   faktorių, kurie gali sukelti šlapimo nelaikymą moterims, kurių hormonų   balansas yra   sutrikęs. Kita priežastis, kuri sukelia šį nemalonų negalavimą tai yra darbai, kurie nereikalauja fizinio krūvio. Taip pat stresas   yra pakankamai svarbus faktorius, kuris sukelia šį negalavimą, tokiu   būdu šlapinimosi sistemos aparatas netenka savo raumenų tonuso. Jei jūs sergate centrinės arba periferinės   nervų   sistemos ligomis taip pat gali kamuoti   šlapimo nelaikymas moterims. Be to, šlapimo nelaikymas moterims gali atsirasti, kai yra pažeidžiami nervai, kadangi tokiu   būdu sutrinka   natūrali šlapinimosi sistema. Kitos priežastys dėl kurių   moteris kamuoja ši problema, tai yra   antsvoris, sunkiojo   sporto rūšys, silpni raumenys, kurie   turi kontroliuoti šlapinimosi   funkciją.
Kokie   simptomai pasireiškia, kai moteris kamuoja šlapimo nelaikymas. Pagrindinis šlapimo nelaikymo simptomas yra staigus šlapimo išsiskirimas. Jei šlapimo nelaikymas moterims yra stresinis tokiu atveju gali išsiskirti nedidelis šlapimo kiekis esant tam tikriems fiziniams veiksniams. Kai yra urgentinis šlapimo nelaikymas tokiu   atveju yra išskiriamas didelis šlapimo kiekis ir moteris labai   dažnai   nori šlapintis. Be to, tai gali pastebėti aplinkiniai žmonės. Kai yra mišrus šlapimo nelaikymas moterims tokiu atveju gali pasireikšti visi paminėti simptomai.


Šlapimo nelaikymas moterims tai nemaloni problema

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *