šiltnamisLaikotarpis, kurį jūsų daržovės gali augti atviroje dirvoje yra labai trumpas. Jei jūs norite gauti gerą derlių, tokiu atveju jums reikės pastatyti tam tikrą ,, namuką“, kuriose jūsų augalai bus apsaugoti nuo neigiamo temperatūros poveikio ir atmosferos slėgio, žemė po šiltnamio stogu greičiau įšils ir kur kas ilgiau išsaugos tokią brangią šilumą. Šiltnamiai taip pat leidžia kontroliuoti drėgmės kiekį, kurį gauna jūsų augalai ir kas svarbiausia jums nereikės kreipti dėmesį į tai kokios oro sąlygos yra už lango. Juk kartais prastos oro sąlygos nesuteikia galimybės augti jūsų augalams. Todėl norėdami padėti sodininkams mes jums siūlome puikų sprendimą, tai polikarbonatiniai šiltnamiai.

Šie šiltnamiai pasižymi puikia estetine išvaizda, todėl tai taps tikru jūsų sodo sklypo papuošalu. Tai yra originali ir patikima konstrukcija, kuri yra labai vertinama tarps profesionalių sodininkų. Ypatingas šių šiltnamių privalumas yra ypatinga konstrukcija, kadangi tokiame šiltnamyje gali būti sukurtos ypatingos klimato sąlygos, kad jūsų augalai galėtu pilnavertiškai vystytis ir augti. Taip pat leidžia patogiai prižiūrėti šiltnamyje auginamus augalus.

Šiltnamiai yra patikimos konstrukcijos, šiltnamiai patikimai apsaugos jūsų augalus nuo ultravioletinių spindulių poveikio, o tuo tarpu į šiltnamį praleidžia tik reikalingą saulės spindulių kiekį. Kadangi šiltnamiai yra pakankamai dideli, todėl jūs labai naudingai galėsite išnaudoti kiekvieną šiltnamio kvadratinį metrą ir tuo pačiu jūs neužgriozdinsite savo šiltnamio. Jūsų šiltnamyje bus išsaugotas tinkamas temperatūros režimas net šaltuoju paros metu. Šiltnamiai yra dengiami 4 arba 6 mm storio polikarbonato plokštėmis ir yra tarsi stiklo paketas. Šiltnamo konstrukcija yra sudarytas taip, kad neliktu jokių nereikalingų tarpų. Šiltnamiai abiejuose galuose turi duris ir jos varstosi kaip orlaidės. Kokia nauda turėti dvi duris? Labai paprasta jūs galėsite pertverti šiltnamį ir abejuose šiltnamio galuose auginsite skirtingas daržoves. Be to, jūs visada savo šiltnamį galėsite padidinti, jei pamatysite, kad jums to reikia. Jei neužteks vėdinimo, taip pat galėsite sumontuoti papildomas orlaides. Mūsų šiltnamiai yra tokie stabilūs, kad jūs juos galėsite statyti bet kurioje jums patogioje vietoje. Polikarbonatiniai šiltnamiai tai yra ne tik kokybė, tačiau ir puiki estetinė išvaizda.

Šiltnamiai, kuriuose ilgai galėsite auginti daržoves

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *