sienų šiltinimasSienų šiltinimas tai yra labai svarbus namo statybos etapas, kadangi jo dėka jūsų namuose bus kur kas šilčiau ir jaukiau, o tai yra labai svarbu jei jūs norite gyventi tikrai patogiai ir nenorite šalti žiemą. Tačiau kokia medžiaga yra vienas iš geriausių pasirinkimų, kai yra atliekamas sienų šiltinimas. Tikriausiai ekovata, kadangi ji gali užpildyti net labai sunkiai pasiekiamus tarpus esančius sienose. Ekovatą labai dažnai naudoja profesionalai nors darbas jums kainuos brangiau, tačiau jūs tikrai žinosite, kad sienų šiltinimas bus atliktas be klaidų, kurios labai dažnai nutinka žmonėms, kurie tokius darbus daro pirmą kartą. Kadangi dažniausiai žmonės nori padaryti ne paprast sienų šiltinimą, o nori turėti tikrai šiltą namą. Sienų šiltinimas naudojant ekovatą tikrai turi ne vieną privalumą. Visų pirma sienų šiltinimas neleis susidaryti jokiems tarpams per kuriuos gali patekti šaltis, yra užpildomi visi tarpai ir nelygumai, todėl šiltinimas yra atliekamas maksimaliai efektyviai. Ekovata savo tankumo ir purios struktūros dėka užtikrina efektyvią garso izoliaciją palyginus su kitomis izoliacinėmis medžiagomis. Pagrindinis ekovatos privalumas yra tas, kad ji gali natūraliu būdu sugerti ir atiduoti drėgmę, o tai atitinkamai padės sukurti palankų mikroklimatą jūsų namuose. Jei jūsų namuose yra padidėjusi drėgmė ekovata padės sugerti vandens garus, o jei jų trūksta ji juos atiduos atgal ir padės palaikyti žmogui tinkamą drėgmės lygį. Ši savybė yra ypatingai svarbi žiema, kai drėgmės šaltame ore yra ypatingai mažai. Ekovata tai yra Europos lygio šiltinimo medžiaga, ji yra ekologiška ir labai efektyvi. Taip pat labai svarbu, kad ši medžiaga į aplinką neišskiria jokių toksinių dujų, yra optimalaus dydžio ir išskiria mažai dulkių.
Taigi kaip yra atliekamas sienų šiltinimas, kai yra naudojama ekovata. Visų pirma ekovata yra susmulkinama, įpurškiama ir suspaudžiama. Sienų šiltinimas tai visų pirma yra būdas, kuris gali užtikrinti patogesnį gyvenimo lygį. Sienos tai yra viena iš reikšmingiausių namo dalių ir būtent teisingas sienų šiltinimas naudojant kokybiškas ir natūralias medžiagas padeda formuoti tinkamą mikroklimatą jūsų namuose, kai yra užtikrinama optimali temperatūra ir drėgmės lygis visuose namuose. Sienose, kurios yra šiltinamos naudojant ekovatą nesiformuoja ,,rasos taškas“, o tai reiškia, kad jūsų namo sienose nesikaups drėgmė. Atitinkamai tai reiškia, kad nevys jokie pūtimo procesai, kurie naikins visas gerąsias šiltinimo medžiagos savybes. Ekovata tai yra pati patikimiausia izoliuojanti medžiaga, kuri apsaugos jūsų namus nuo šilumos praradimo ir galimų skersvėjų, kadangi sienų šiltinimas bus atliktas nepaliekant jokių tarpų.
Teisingai atliktas sienų šiltinimas naudojant tokią medžiagą kaip ekovata, be tinkamos šilumos izoliacijos, taip pat užtikrins maksimalią garso izoliaciją, kadangi savo ypatingos struktūros dėka ekovata patenka net į pačius menkiausius tarpus ir sienos konstrukcijos susikirtimus. Ekovata neperduoda garso bangos, amortizuoja visą girdimą triukšmą. Gyvenant užmiestyje ir apšildant savo sienas naudojant ekovatą jūs galėsite džiaugtis ramybe ir tyla. Taip pat jei sienų šiltinimas bus atliekamas naudojant ekovatą jūs išvengsite tokių problemų kaip pelių kaimynystė, kadangi ekovatoje negyvena pelės ir kiti graužikai. Jei jūsų namas bus apšildytas naudojant ekovatą taps ekologiškas. Jame nebus grybelio, pelėsio, pelių ir toksinų, taigi visko kas gali pakenkti jūsų ir jūsų artimųjų sveikatai. Kai bus atliktas sienų šiltinimas naudojant šią medžiagą jis galės kvėpuoti ir taip pat jūsų namuose nebus padidėjusios drėgmės. Sienų šiltinimas naudojant ekovatą tai yra optimaliausias pasirinkimas.

Sienų šiltinimas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *