sienu-oro-tarpu-siltinimasDaugelis  jau suprato, kad išorinėse sienose esantys  oro tarpai yra panašūs  į vamzdynus, kurie  driekiasi aplink namą.  Tačiau oro tarpai iš namo  ištraukia  pakankamai daug šilumos. Kas gi  vyksta namo sienose? Tuščiuose oro tarpuose šiltas oras pakyla į viršų ir  iš patalpos  pašalina didžiąją  dalį šilumos, kuris yra prarandamas per sienas ir palieka vietos šaltam orui, kuris per  įvairiausius tarpus patenka iš apačios.  Šio proceso intensyvumas tik šiek tiek priklauso nuo  to kokio  storio yra namo siena.  Šiltas oras, kuris  dar  nespėjo išeiti susiliečia  su  šaltomis  išorinėmis  sienomis ir tampa šaltesnis.  Tokio  konvekcinio rato  pasakoje  yra prarandama  apie 20 procentų šilumos ir tai įvyksta  būtent per oro tarpus. Tačiau  būtinai turi būti  atliekamas sienų  oro  tarpų  šiltinimas  tik reikia pasirinkti patį tinkamiausią variantą, kuris labiausiai  atitiks jūsų poreikius. Taip  pat reikėtų  žinoti  ar šiltinimas bu  atliekamas  iš vidaus, ar iš išorės. Kai  sienos  yra  apšildomos  iš vidaus šiluma nepatenka ant sienų, todėl į gilius sluoksnius patenka  šaltis, pradeda  kondensuotis  drėgmė. Todėl  esant didelei drėgmei lauke  išmirksta ne  tik  išorinė  sienos dalis, tačiau ir gilūs  sienos  sluoksniai.  Sienų  oro tarpų šiltinimas kaina  tikrai nesikandžioja, nors  daug kas priklauso nuo to kokios  medžiagos yra naudojamos šiltinimo metu.

Klausimas kas gi yra geriau  ar  užpildyti  oro tarpus sienose ar geriau juos  apšildyti  iš išorės?  Šiltinimas iš išorės  yra efektyvus tada, kai  sienose  nėra  tuščių  oro tarpų, kadangi  esant tokiai  situacijai bus  pašalinama šiluma.  Tik nedidelis  šilumos kiekis prarandamas per išorinės sienos dalis.  Taigi jei yra  oro tarpai juos  apšildyti  išorėje būtų neprotinga, kadangi  tai nesuteiks  reikiamos naudos. Išorėje turi būti  apšildomos  sienos, kurios neturi jokių  oro  tarpų.  Todėl, kai yra  tušti tarpai būtinai reikia  stebėti kokia  yra  oro konvekcija. Kuo  gi geriau  turi  būti  atliekamas oro tarpų užpildymas?  Jums  reikėtų žinoti, kad sienos niekada nebus  šiltos jei jos  turės  tuščius oro tarpus. Juk  jie pašalina  šilumą iš jūsų namų.  To nenori nei vienas  namo savininkas.  Šiuo  metu yra  ne vienas palankus pasiūlymas, sienų oro tarpų šiltinimas kaina  gali  būti pasirenkama priklausomai nuo to  kokie yra jūsų poreikiai.

Medžiagos, kurios užpildys oro tarpus turi atitikti  tam  tikrus  reikalavimus.  Visų pirma naudojamos šiltinimo medžiagos turi  visus  tarpus užpildyti 100 procentu, kadangi tik nejudrus oras gali būti  puikus šilumos izoliatorius.  Taip pat naudojamos medžiagos neturėtų plėstis, kadangi priešingu  atveju gali  būti  sunaikinta  namo konstrukcija.  Be to,  naudojama  šiltinimo medžiaga  turi leisti sienoms kvėpuoti, neturi sugerti drėgmės.  Naudojamos medžiagos turi pasižymėti ilgaamžiškumu ir be jokių  abejonių stabilumu. Medžiaga  turi sukurti galimybę puikiai užpildyti visus tarpus.  Pasirinkimas turi būti atliekamas taip,kad  nebūtų  pažeisti namo pamatai, kai medžiaga nusės.  Aišku, kad ne visos  medžiagos gali  atitikti  tokius  aukštus reikalavimus ir ne visos  tinkamai užpildys  oro tarpus. Pasirinkimas turi būti  atliekamas labai  atsargiai, na  ir žinoma reikėtų  atkreipti  dėmesį į tai kokia  yra  sienų oro  tarpų  šiltinimas kaina. Pakankamai geras pasirinkimas norint užpildyti  tarpus  sienose tai birios medžiagos. Puikiai  šiam tikslui  įgyvendinti tiks  ekovata, kadangi ji gali užpildyti visus tuščius  oro tarpus ir  tuo pačiu tai yra  tokia medžiaga, kuri nepadarys jokios žalos  jūsų  sveikatai ir  jus  supančiai  aplinkai. Šiais laikais tai yra  labai svarbu.

 

 

Sienų oro tarpų šiltinimo kaina nesikandžioja

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *