Samsung produkcija. Kai kurie prekės ženklai jau yra užkopę tarsi į everestą, t. y., pasiekę vieną aukščiausių viršūnių, gerai žinomi, gerai matomi. Jų produkcija yra garbingai pardavinėjama įvairiose pasaulio vietose. Samsung gamina: televizorius, vaizdo ir garso techniką, telefonus ir planšetinius kompiuterius, virtuvės ir buities techniką, kompiuterių įrangą. Paskutinysis minėtas komponentatonertas apima įvairius kompiuterių priedus: kolonėles, mikrofoną, spausdintuvą ir t. t. O Samsung spausdintuvams reikalingas Samsung kasečių pildymas. Patys šio dažų pildymo neatliekame, kreipiamės į tuos, kas tuo verčiasi. Susimokame fiksuotą mokestį ir gauname tai, dėl ko atėjome – mūsų spausdintuvo dažų kasečių pildymą.

Spausdinimas su Samsung ir požiūris į studentus. Spaudinimas aktualus visiems, kas turi spausdintuvą. Spausdinimo kokybę užtikrina tai, kiek kokybiškas yra pats spausdintuvas, ir kiek seni dažai. Jei Samsung spausdintuvas yra rašalinis, tai Samsung kasečių pildymas turi būti reguliarus. Seni dažai yra linkę uždžiūti ir, savaime suprantama, kad pasenusiais dažais spausdinimas kokybiškas nebus. Arba spalvos bus netikslios, arba dryželiš atsiras ir pan. Toks spausdinimas su seniai pildytomis kasetėmis yra tik popieriaus gadinimas, nes nekokybiškai atspausdintų darbų negalime niekam rodyti: nei dėstytojams, nei vadovams, nei klientams. Visi iš atliktų darbų tikisi ne vien darbo kokybės, bet ir darbo apipavidalinimo kokybės, tad spausdinimo brokas yra nepriimtinas. Yra profesorių, kurie kategoriškai neskaito darbų, kurie vizualiai atrodo blogai, t. y., netvarkingos paraštės, tekstas be lygiavimos, daug kompiuterinio raštingumo klaidų vos kelis sakinius permetus akimis, o dar jei diagramos ir grafikai nekokybiškai atspausdinti, tai… Čia jau yra principo reikalas, laikyti negražiai apipavidalintą darbą parodyta nepagarba ar tik prastokai veikiančius spausdintuvu, dėl ko studentas yra ne kaltas. Galbūt neatsakingą požiūrį į spausdinimo kokybę turi visai ne studentas, o kokia nors įstaiga, kuri teikia spausdinimo paslaugas. Tada seniai darytas Samsung kasečių pildymas yra tos įstaigos kaltė. Negi studentas visą savo darbą turėtų eiti spausdinti iš naujo ir vėl mokėti pinigus? Ar matėte kada Bakalaurinius darbus? Jų apimtis kartais yra tikrai labai didelė, ypač, jei skaičiuosime prie darbo segamus priedus. Kai spausdinama nemažai spalvotos medžiagos, tai spausdinimas nemažai atsieina, o stipendiją retas kuris studentas gauna. Išvada: požiūris į studentų darbus turėtų būti šiek tiek lankstesnis, atlaidesnis.

Samsung kasečių pildymas. Pildomos dviejų rūšių kasetės: juodų dažų ir pagrindinių spalvų dažų. Kaip žinote, pagrindinės spalvos, iš kurių gaunamos kitos spalvos yra rožinė, geltona ir melsva. Kiekviena iš šių trijų spalvų gali būti atskiroje dažų kasetėje arba visos trys vienoje kasetėje. Tai priklauso nuo turimo Samsung spausdintuvo modelio. Spausdintuvo modelį su konsultantų pagalba pirkėjas pasirenka pagal tai, kokie bus jo spausdinimo poreikia. Visa tai aptariama su žmogumi, kuris pardavinėja spausdintuvus jau ilgą laiką ir žino, kokiam žmogui koks spausdintuvas naudingesnis. Įvardins skirtingų spausdintuvų gamintojų privalumus ir trūkumus, pasakys ar labiau verta įsigyti lazerinį, ar rašalinį spausdintuvą ir pan. Konsultantų apie spausdintuvus galima klausti bet ko, nes tai geriausias būdas pasinaudoti jų sukaupta patirtimi. Samsung kasečių pildymas tiems konsultantams taip pat ne paslaptis, preliminariai jie gali pasakyti net ir tai, kaip ilgai vieno ar kito spausdintuvo kasetės gali būti eksploatuojamos. Juk visa tai paremta spausdintuvo techniniais duomenimis, o ne vien tuo kaip dažnai ar intensyviai spausdintuvu ketinama naudotis.

Samsung kasečių pildymas spausdinimo kokybei

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *