plastikiniai langaiAtlikti tyrimai rodo, kad plastikiniai langai yra energetiškai efektyviausi. Iš plastiko pagaminti langų profiliai gavo aukščiausius įvertinimus. Yra įrodyta, kad jie yra geresni už medinius ir aliuminio langus. Būtent todėl plastikiniai langai yra patys populiariausi Lietuvoje.

Labiausiai šie langai išsiskiria tuo, kad nepaisant visų gerų jų savybių, jie nėra brangūs. Pavyzdžiui, plastikiniai langai yra maždaug 20-30 procentų pigesni, nei mediniai. Be to, jų nereikia perdažinėti ir kitaip rūpintis. Aliuminio langai yra dar brangesni, tačiau nesuteikia tiek daug privalumų, kaip plastikiniai.

Plastikiniai langai turi puikų ekologinį balansą. Plastiko, kitaip dar vadinamo pvc, turinys gali būti visiškai perdirbamas susmulkinimo būdu. Pvc profilių gamybos procesu galima prisidėti prie aplinkos išsaugojimo. Gaminimo metu yra suvartojama gerokai mažiau energijos, nei gaminant kitus langus. Geriausi plastikinių langų gamintojai visada surenka Jūsų senus langus. Jei seni langai plastikiniai – juos visada galima perdirbti ir pagaminti naujus. Kombinuoti langai gali būti gaminami tik iš ekologiškų stabilizatorių, kuriuose nėra švino.

Plastikiniai langai yra labai populiarūs ir dėl savo išskirtinio patvarumo. Jiems reikia tik minimalios priežiūros. Šie langai nesikraipo ir tarnauja daugybę metų. Stebėjimas parodė, kad kokybiškai įstatyti plastikiniai langai gali išsilaikyti net 50 metų. Pavyzdžiui, medinius langus reikia kartas nuo karto iš naujo stiklinti ir perdažyti rėmą. Tokių problemų neturėsite, jei pasirinksite pvc langus. Tiek ilgalaikėje perspektyvoje, tiek iš karto sumokant už juos, suprasite, kad viskas atsiperka. Visa plastikinių langų priežiūra susideda iš stiklų valymo ir rėmo nuvalymo paprasta drėgna šluoste.

Kaip bebūtų gaila, daugelis vis dar galvoja, kad plastikiniai langai nėra patvarūs. Verta žinoti, kad, jei gaminius pirksite iš patikimų gamintojų, o juos sumontuos patyrę meistrai – langai bus tikrai tvirti. Beje, jei pastebėsite, kokių nors gedimų, verta kuo skubiau remontuoti plastikinius langus. Taip jų vertė ir savybės išliks nepakitusios.

Šie langai gali būti pritaikomi visuose pastatuose, nes galima juos gaminti skirtingais matmenimis. Beje, galite pasirinkti ir nebūtinai baltos spalvos plastiko rėmą.

Plastikiniai langai kiekvieniems namams suteiks jaukumo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *