Parduodami namai KauneNusprendėte, kad jau atėjo metas įsigyti naują namą, tačiau vis neapsisprendžiate, ar pirkti naujos statybos ar senos? Šiuo metu yra parduodami namai Kaune tiek seni, tiek visiškai nauji. Yra paplitusi nuomonė, kad nauji namai Kaune yra brangūs, tačiau tai netiesa, nes šiuolaikinė statyba yra net gi pigesnė. Jei vis dar sunku apsispręsti, ar Jūsų pasirinkimas turėtų būti nauji namai Kaune, ar seni, pasiskaitykite šiuos patarimus ir Jums apsispręsti taps paprasčiau:

Seni namai turi šiuos privalumus: tvirta pastato konstrukcija, daugiau charakterio, jaukumo, pastovūs ir dažnai draugiški kaimynai. Tačiau senus namus pirkti yra gana rizikinga ir dažniausiai net nepelninga, nes jiems reikia daugiau priežiūros. Visada reikės vis kažką taisyti: tai renovuoti stogą, tai apšiltinti sienas, tai tvarkyti seną elektros instaliaciją ar surūdijusius vamzdynus. Ko gero, suprantate, kad sumokėję nedidelę kainą už seną namą, palaipsniui teks patirti gana nemenkų išlaidų. Seni namai paprastai turi mažesnius kambarius arba mažesnį garažą, nes seniau žmonėms nereikėjo tiek daug daiktų, kaip šiuolaikiniais laikais. Beje, seni namai dažnai gali būti labai brangūs vien todėl, kad yra pastatyti gerose miesto vietose.

Nauji namai Kaune suteikia žymiai daugiau privalumų:

  • Jie nereikalauja daug priežiūros, nes yra visiškai nauji. Elektros instaliacija, vamzdynai, buitinė įranga, visas remontas, stogas ir kita yra visiškai nauja, todėl yra garantija, kad dar daugybę metų nereikės atlikti jokių papildomų remonto darbų.
  • Naują namą mes įsigyjame su visais patogumais: buitine technika, kondicionieriais, modernia šildymo sistema ir kita.
  • Naujas namas visada yra parduodamas su užtikrintai gera garantija. Dažnai garantija siekia 10 ir daugiau metų.
  • Nauji namai taupo energiją, todėl yra labai ekonomiški. Grindys, sienos, lubos yra apšiltintos. Moderni šildymo sistema leidžia patogiai reguliuoti šildymo kiekį.
  • Nusipirkę naujos statybos namą, Jūs patys jausitės pilnaverčiai, atsipalaidavę ir emociškai
  • Naujų namų projektai leidžia lanksčiai išsirinkti tokį namą, kuris tiek dydžiu, tiek kitais savo parametrais, būtų Jums tinkamiausias.
Pirkti naują ar seną namą?
Žyma:            

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *