Žmogus, oficialiai dar nesulaukęs pilnametytstės, yra laikomas vaiku. O vaikams dirbti neleidžiama, nebent tik nuo 14-18 metų su tėvų leidimu ir ne pilnu etatu, be to, vasaromis, nes kitu laiku būtina eiti į mokyklą. Dalis vaikų mano, kad tai apsunkina jiems gyvenimą, kai jie nori užsidirbti, o kiti džiaugiasi, kad dar nereikipermanentinisa būti suaugusiu, nereikia eiti į darbą, nereikia užsikrauti atsakomybės. Vaikai turi gyventi vaikišką gyvenimą ir permanentinio makiažo mokymai nėra skirti vaikams. Vaikystė yra tik vieną kartą.

Permanentinio makiažo mokymai – tai ilgalaikio makiažo pamokos, kurias išklausius tampama šio amato kvalifiuota meistre. Tai gali būti tiek papildoma veikla po darbo, tiek ir pagrindinis pragyvenimo šaltinis, jei įsidarbinsite grožio salone. Tai jūsų sprendimas kiek labai išnaudosite naujai atsivėrusias progas diplomui išnaudoti. Savo gyvenimą tvarkote pačios ir jums spręsti, kiek jūs tobulinsitės. Permanentinio makiažo mokymai – tai pažangiausi mokymai, kurių metu sutvarkomi antakiai, padailinamos akys, lūpos. Moterys po šių kursų gali gražinti kitas moteris ir tai galima vadinti savotišku moterų solidarizavimusi, nes visos nori būti gražios. Tik svarbu tai, kad moterys – ne vaikai, jos yra suaugusios ir priima visą atsakomybę už savo atliktą darbą tiek tada, kai klientė patenkinta, tiek tada, kai klientė reiškia priekaištus. Žmogus yra žmogus, jis klysta, todėl yra menkutė tikimybė, kad permanentinio makiažo paslaugos tiekėja gali padaryti klaidų. Tik nereikia pulti dėl to į isteriją, nes yra korekcijos ir netikslumai gali būti bet kada pataisyti.o kitoje medalio pusėje yra tai, kad klientės pačios ne visada žino, ko jos nori. Pačios paprašo vieno ar kito dalyko, nes ta ar kita procedūra tiko jos draugei. O kai neklauso meistrės, sakančios, kad jai tai ne tiks… Na tada ir sulaukiama priekaištų… klientės tada pyksta, kad neatrodo taip gerai, kaip jos draugė po tos pačios procedūros. O kodė rezultatas netenkino? Todėl, kad klientė primygtinai reikalavo, kad antakiams būtų suteikta būtent tokia forma, kokią turi jos draugė. Žmonių veidai yra skirtingų formų ir tai, kas gražiai tinka draugei, gali visai netikti jums. Juk jūs moteris, o ne vaikas, tad nepameskite galvos iš pavydo. Turite atrasti tai, kas tinka jums, o ne kas gražu ant jūsų draugės veido ir tada būsite graži.

Kada moteris nepatinka pati sau? Tada, kai jai atrodo, kad veidas turi trūkumų. Dalį trūkumų gali pašalinti profesionalūs permanentinio makiažo mokymai, nes permanentinis makiažas atstato antakių simetriją, išpsrendžia kita problemas. Kad sužinotumėte, ką iš tiesų gali permanentinio makiažo mokymai, turite apsilankyti pas šio amato specialistus ir pasikonsultuoti. Šių mokymų bijoti tikrai nereikia, nes mokymus gali įveikti bet kuri darbšti, kruopšti moteris. Po mokyų ji pati geriau supras, kas turėtų būti koreguojama jos veide bei supras, kaip padėti kitoms moterims, kurios to norės. Keisti kitų žmonių gyvenimą į gerąją pusę labai puikus jausmas. Kas bandė, tikrai žino. Taip ne tik klienčių ratas auga, kai gerai dirbama, bet ir naujų draugių atsiranda, o draugų per daug nebūna. Taip ir būna… padaro draugė naujai draugei permanentinį makiažą, o po to eina abi gerti kavos ir pasikalbėti apie gyvenimą. Su kuo nors išsikalbėti juk reikia, nes viską kaupti savyje pernelyg sudėtinga.

 

Permanentinio makiažo mokymai – ne vaikams

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *