Perkraustymo paslaugos

Siūlome Jums  baldų perkraustymo paslaugas. Kaip teisingai sakoma – kraustymasis baisiau už gaisrą. Neverta pasikliauti savo draugais ir giminėmis, neturinčiais specialios parengties ir patirties nešant baldus. Tai gali baigtis gana liūdnai. Patikėkite savo baldus profesionalams.

Jei kraustotės ir Jums reikia krovėjų, galite mus išsikviesti tiek su automobiliu, tiek be jo. Mes profesionaliai išardysime ir kruopščiai supakuosime Jūsų baldus bei interjero daiktus. Dužiausius ir vertingiausius daiktus įdėsime į specialią pakuotę ir kuo atsargiausiai atvešime į reikiamą vietą.

Mūsų padedami – Jūs pamiršite visus nepatogumus, susijusius su kraustymusi ir baldų vežimu. Mūsų specialistai atlieka visus būtinus darbus: ardo ir surenka baldus, juos pakuoja ir transportuoja. Meistrai, imdamiesi visų atsargumo priemonių, neš Jūsų baldus ir interjero daiktus, bei perveš juos iš biuro ar buto nurodytu terminu bei adresu.

Viskas, ką Jums reikia padaryti – pranešti ką ir kur norite pervežti, o mūsų specialistas nemokamai paskaičiuos kraustymo laiką ir kainą, bei suteiks patarimus rūpimais klausimais. Toli gražu ne visus klausimus bei sąlygas galima aptarti telefonu besikalbant su operatoriumi. Mūsų krovinių gabenimo patirtis parodė, kad būtina sukurti konsultanto vertintojo paslaugą, kurią teiktų patyręs žmogus, galintis Jums paaiškinti, kaip paruošti daiktus pervežimui (kuriuos iš jų ardyti, kaip pakuoti); kiek pasikviesti krovėjų; koks autotransportas reikalingas ir kiek jis turi vėluoti, kad nebūtų prastovų; pasakys kraustymosi kainą.

Mūsų meistrai atliks bet kokio sudėtingumo pakrovimo bei iškrovimo darbus ir perveš Jūsų baldus bei daiktus.

Jei Jums reikia krovėjų, galite išsikviesti juos su automobiliu ar be jo. Mūsų meistrai – stiprūs ir sveiki vyrai. Jie turi patirties ir dirba su diržais dideliems daiktams, seifams, fortepijonams bei pianinams nešti. Bet nepamirškite, kad nors meistrai stiprūs vyrai, bet ir jų galimybės turi ribų. Todėl negrūskite į dideles dėžes(nuo cigarečių, televizorių ir monitorių) tonas knygų ir iškraukite iš vežtinų baldų daiktus. Mūsų meistrai padės Jums išrinkti bei surinkti baldus, arba padarys tai patys, be Jūsų pagalbos.

 

Perkraustymo paslaugos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *