Visi butai Kaune – tai yra puikus būdas jaunoms šeimoms ir ne tik pradėti visiškai naują ir kitokį gyvenimo etapą. Butai Kaune šiuo metu yra balkono stiklinimaspardavinėjami tikrai labai įvairiomis kainomis todėl tam, kad galėtumėte nuspręsti konkrečiau – pirmiausia Jums reikia nuspręsti, kokį biudžetą galite skirti naujo būsto įsigijimui ir kas svarbiausia – labai detaliai apgalvoti visus savo poreikius. Visi butai Kaune, kaip žinia, yra tikrai skirtingi, todėl natūralu, kad skirtingoms šeimoms reikia ir skirtingų butų. Galbūt vieni nori gyventi labai aukštame aukšte daugiabutyje, arba kaip tik – turėti nedidelę dalį namo, kurią galėtų deklaruoti ir kaip butą. Dabar jau visi butai yra tiesiog masiškai perkami, kadangi kaip reikiant padaugėjo jų statybų ir žmonės iš įvairių mažesnių miestelių, dėl mokslo, arba geresnio darbo galimybių ir sąlygų, nori gyventi tokiame didmiestyje, kaip Vilnius, Kaunas ir t.t.

Dabar yra žymiau lengviau įsigyti kokius nors norimus butus. Taip yra todėl, kad šiuo metu pasidarė labai lanksčios paskolų finansavimo sąlygos. Taigi dabar, norint įsigyti naujus butus, yra kaip niekada geros sąlygos. Visi individualūs pirkėjai dabar gali gauti itin geras sąlygas, kaip niekad. Investicijos į nekilnojamąjį turtą – dabar pačios efektyviausios. Net jei Jums šiuo metu ir nereikia savo nuosavų namų – visada galite tiesiog nuomoti juos. Tai dar ir suteiktų Jums galimybę, kad kaina (kurią mokėjote už naujo buto įsigijimą) per tam tikrą kažkiek atsipirks. Visa tai priklauso nuo to, kiek laiko nuomosite butą, kiek patys investuosite į jo remontą, ar tiesiog pirksite visą butą butą naujai? Juk kuo gražesnis ir patogesnėje, bei geresnėje miestoje butas bus – tuo jo ir nuomos kainą galėsite drąsiau kelti. Pagal tam tikras prognozes yra tikėtina, jog kiekvienais metais visokio turto, tame tarpe ir nekilnojamojo vertė gali labai stipriai išaugti. Tai lemia padidėjusios statybos darbai ir joms pradėti naudoti visi nauji statybiniai metodai (saulės kolektoriai, geoterminis šildymas, šiltinami pastatai ir t.t.).

Dažniausiai pradeda kilti klausimas, kur ir kokiomis sąlygomis galima nusipirkti naują butą. Neretai dabar visi žmonės pamėgo kreiptis tiesiog į nekilnojamo turto agentus, kadangi jie turi daugiausia patirties visais šiais klausimais. Žinoma, kur pirkti naują būstą, priklauso tik nuo Jūsų pačių poreikių. Kuo prestižiskesnį miesto rajoną pasirinksite – tuo ir kainą galite sumokėti didesnę. Taigi, pirmiausia Jums reikėtų susiplanuoti, kiek daugiausia pinigų galite skirti naujo būsto įsigijimui. Ir tik po to žiūrėti, ką už tokią sumą galima gauti ir turėti. Žinoma, štai ir tokiais atvejais mums geriausiai gali padėti nekilnojamo turto agentas. Kai kreipiamės į jį, jis pažiūrėdamas į visų mūsų norų ir poreikių sąrašą, atrenka mums geriausius pasirinkimus. Geriausia yra tai, jog pagal mūsų pageidaujamą kainą – parodo mums visus galimus sprendimus. Tiesa, nekilnojamojo turto agentui taip pat reikia sumokėti, tačiau visa toji kaina yra tikrai nedidelė, palyginus su tuo, ką mes už tai gauname. Geriausi patarimai, palydėjimas apžiūrėti butų – tai net ir moralinė, o ne vien tik finansinė pagalba, kurią mes tik galime gauti iš kito asmens. Juk logiška, kad kuo toliau miesto esantys butai ir namai – ir kainuoja daugiau, tačiau reikia apžiūrėti ir netoli centro esančius pasirinkimus. Galbūt nustebsite, tačiau laiku pataikius progai galima gauti ne tik labai gerus, tačiau ir kainos santykiu nedidelius butus ir namus.

 

Perkate savo pirmuosius namus? Pasinaudokite šiais vertingais patarimais

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *