perka miskusJei jūs norite parduoti savo mišką, tokiu atveju jūs jau žinote kur jums kreiptis, kadangi įmonė ,,Vizon“ perka miškus su žeme arba perka miškus iškirtimui. Mes esame sukaupę pakankamai darbo patirties, kad visus formalumus galėtume tinkamai sutvarkyti, o jūs iš to gautumėte maksimalią naudą.

Jei jums nėra laiko kada jūs galėtumėte prižiūrėti savo mišką ir jūs nebežinote ką jums toliau daryti su savo mišku viskas yra pakankamai paprasta, kadangi jį galima parduoti ir jūs atsikratysite visų šių nemalonumų ir vargų, kurių tikriausiai jau nenorite ir neturite kada tai daryti. Žinom, šio sprendimo nedarykite greitai ir neapgalvotai, gerai apgalvokite ką darote, apsvarstykite visus privalumus ir trūkumus. Tada jūs sužinosite ar jums verta parduoti mišką ir jei jūs sau atsakėte ,, taip“, tokiu atveju kreipkitės į geriausius profesionalus, kurie nupirks jūsų mišką. Juk nereikia jo parduoti pusvelčiui. Tai nebus naudinga, o juk ši procedūra jums turi suteikti maksimalią naudą. ,,Vizon“ perka miškus, įvairiausius miškus ir visiškai nesvarbu kokie jie yra.

Jus naudą gali suteikti tiek miško pardavimas su žeme, tiek ir miško pardavimas iškirtimui abu variantai turi savus privalumus ir trūkumus. Svarbiausia yra pasirinkti tokį, kuris jums šiuo metu atrodo naudingiausias. Kai jūs pardavinėsite savo mišką visų pirma jis turės būti įvertintas atsižvelgiant į kelis svarbius kriterijus, tai koks yra augančių medžių skersmuo, koks yra vidutinis jų amžius, koks vidutinis ūgis, kokioje teritorijoje jie auga, koks ten yra reljefas. Miško įvertinimas bus atliktas labai operatyviai per 48 valandas ir tada jūs sužinosite kiek šiuolaikinė rinka gali įvertinti jūsų mišką.

Mūsų įmonė perka miškus naudingomis sąlygomis, kai bus įvertintas jūsų miškas mes jums suteiksime pasiūlymą, pasirašysime pirkimo-pardavimo sutartį ir pervesime visus pinigus į jūsų banko sąskaitą arba atiduosime pinigus grynais. Niekur kitur jūs savo miško negalėsite parduoti tokiomis naudingomis sąlygomis kaip pas mus. Jūs visada laiku gausite savo pinigus ir jums daugiau nereikės skirti savo brangaus laiko miško priežiūrai. Tai abipusiai naudingas susitarimas.

Perka miškus naudingomis sąlygomis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *