Pirties krosnelės

Tiems kas nutarė statyti savo pirtį arba norite atnaujinti pirties patalpas tokiu atveju jums reikia pasirinkti tinkamas detales  ir viena iš tokių detalių yra pirties krosnelės.  Kai jūs pradėsite statybos darbus  visų pirma suplanuokite  kur bus pagrindinės jūsų pirties patalpos, tai yra poilsio kambarys, prausykla, juk tinkamai suplanuotos patalpos tai yra   patogaus pirties naudojimo garantija.  Pirties širdis yra  pirties krosnelės, todėl joms yra būtina skirti ypatingą dėmesį. Šios krosnelės gali būti medinės arba elektrinės.  Medinės pirties krosnelės gali būti  planuojamos garinimosi patalpoje arba  gali būti montuojama ne garinėje patalpoje.  Elektrinė krosnelė gali būti kabinama ant  sienos arba  ant grindų.  Elektrinės pirties krosnelės  gali būti  prijungiamos prie 220 voltų. Efektyvios ir patikimos krosnelės skirtos pirčiai tai yra naudingas pasirinkimas. Visos krosnelės yra patikrintos ir taip pat turi kokybės sertifikatus. Jūs galėsite pasirinkti krosneles  pagal savo techninius krosnele-pirciaireikalavimus. Krosnelės gali būti gaminamos iš 5-7 mm plieno, tokiu būdu jūs gausite ženkliais efektyvesnę  krosnį.  Speciali  krosnelių konstrukcija neleidžia tekėti degioms dujoms.  Tai suteikia galimybę aktyviai apšildyti akmenis, padidinti krosnelės efektyvumą ir taip pat pratęsti  jų tarnavimo laiką.

Pirties  krosnelės gali turėti baką, kuris pagamintas iš  nerūdijančio plieno arba  paprasto plieno.   Metalinės pirties krosnelės tokiu atveju yra labai patogios, tokiu atveju jums nereikės laukti, kol garinėje patalpoje temperatūra  pakils iki reikiamos,  tokios krosnelės įkaista labai greitai. Jums reikės tik vieno pundelio malkų ir jūsų pirtis  jau bus įkaitusi.  Ir štai dar vienas metalinių krosnelių privalumas, kadangi  šias  krosneles sumontuoti yra pakankamai paprasta, kadangi tai iš jūsų nepareikalaus ypatingų žinių.  Jums tik reikės sekti pirties krosnelės montavimo instrukciją, tokiu būdu viskas vyks labai paprastai.  Mūsų įmonė parduoda įvairias pirties krosneles tarp kurių  jūs tikrai rasite tokias, kurios atitiks jūsų poreikius.  Mes jums siūlome pačią kokybiškiausią ir geriausią produkciją. Savo asortimente mes turime įvairias pirties  krosneles, tai gali būti klasikinės pirties krosnelės arba ypatingų formų krosnelės, kurių dėka bus apšildyta jūsų pirtis.  Jūs galėsite pasirinkti pirties krosneles įvairaus  galingumo ir   jums reikiamos komplektacijos.

Jūs galėsite įsigyti šiuolaikiškas pirties krosneles, tokios  pirties krosnelės labai paprastai įsipaišys į  jūsų namų interjerą, tai gali būti net   krosnelės pagamintos iš juodojo metalo. Jūs  be vargo galėsite sukurti reikiamą apdailą iš  nerūdijančio plieno.  Galėsite pasirinkti krosneles pagal jūsų poreikius, be to jei jūs  krosnelę  montuosite už  garinimo patalpos tai  taip pat yra visiškai realu.  Taip pat gali būti montuojami šilumokaičiai, kurie  gali padėti kur kas greičiau apšildyti vandenį bake ir jis taip pat bus nerūdijantis.  Jei jums  yra reikalinga konkreti pirties krosnelė tokiu atveju jūs be vargo galėsite įsigyti jums reikalingas pirties krosneles.  Mūsų krosnelės jums ne tik padės  apšildyti pirties patalpas iki reikiamos temperatūros ir per trumpą laiką sušildyti vandenį, tačiau taip pat jūsų pirčiai suteiks daugiau patogumo.  Tačiau jei jūs dar kol kas nežinote kokia krosnelė jums  yra reikalinga, tokiu atveju, kad ši užduotis būtų paprastesnė ir jūs sutaupytumėte savo laiką mes jums patariame pradžioje apskaičiuoti kiek kvadratinių metrų užims jūsų garinė patalpa, tokiu atveju jūs sužinosite koks turi būti pirties krosnelės galingumas.  Bet kokiu atveju, susisiekite su mumis ir mūsų specialistai padės jums  nutarti  kokios pirties krosnelės jums yra reikalingos.

 

 

Patikimos pirties krosnelės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *