poilsis vistytyjeAr kada teko matyti ramiai nusiteikusią ir jokių rūpesčių nematančią būsimą nuotaiką? Tikriausia ne. Vestuvės – tai pati svarbiausia šventė kiekvieno žmogaus gyvenime. Ir visada nuotakos labiau jaudinasi už jaunikius.

Kai jau yra žinoma tiksli vestuvių data, pirmiausia reikia pasirūpinti šventės vieta. Vieni renkasi tuoktuves restoranuose, tačiau daug geriau yra sodyba vestuvėms.

Būtent sodyba vestuvėms siūlo neeilinę šventę, nes čia jaunieji ir visi svečiai galės ne tik pasilinksminti prie gausaus švenčių stalo, bet ir papramogauti: pasimaudyti ežere, pabūti pirtyje, pačiuožinėti nuo čiuožyklų ir kita. Švenčiantiems vestuves sodybose, yra svarbu pasirūpinti transportu ir ne tik savo pačių, bet ir svečių. Kad nereikėtų daug pinigų ir laiko prarasti, važiuojant ilgus atstumus, derėtų rinktis iš netoli savo gyvenamojo miesto esančių sodybų.

Kitas, turbūt pats svarbiausias dalykas kiekvienai nuotakai – tai vestuvinė suknelė. Ją rinktis reikėtų ne tik pagal savo norus, bet ir pagal figūros tipą, bei šventės vietą. Pavyzdžiui, jei ketinate sodyboje aktyviai papramogauti, reikėtų rinktis trumpą vestuvinę suknelę, arba su savimi turėti kitą, atsarginę. Suknelės stilius ir spalva taip pat priklauso tik nuo Jūsų skonio.

Kai vestuvių vieta jau surasta, užsakyta, o suknelė taip pat jau yra paruošta, ateina laikas nuspręsti, kiek svečių kviesite ir kokio maisto pageidausite per savo vestuves. Daugumoje sodybų maistą galima užsisakyti iš tiesioginių šeimininkų virėjų, tačiau, jei tai netenkina, galite papildomai atsivežti savo maisto, ar pasisamdyti atskirus virėjus.

Tada reikėtų pasirūpinti jaunųjų automobiliu, jų papuošimais, surasti gerą vestuvių fotografą. Jei norite dar galite ieškoti ir muzikantų ir renginio vedėjų. Kartais tai gali būti ir vienu, tuo pačiu užsakymu. Jaunikiui taip pat reikėtų pradėti savo kostiumo paieškas. Beje tai atlikti reikia abiems, nes jaunikio kostiumas turi derėti prie nuotakos suknelės.

Kai liks keli ar dar mažiau mėnesių iki vestuvių, pasirūpinsite tokiomis smulkmenomis, kaip automobilio papuošimai, plaukų papuošimai (nes šukuoseną jau reikėtų taip pat derintis iš anksto), bateliais ir visu kitkuo, ką tik esate suplanavę savo svarbiausiai gyvenimo šventei.

Pasiruošimas vestuvėms be jokių rūpesčių

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *