Ekovata kaina

Ekovata tai dar yra pakankamai nauja šiltinimui naudojama medžiaga, kuri tampa vis populiaresnė dėl savo kainos, ekologiškumo ir puikių techninių savybių. Ekovata tai yra lengva ir šilumą izoliuojanti medžiaga, kurios pagrindas yra celiuliozė. Šios medžiagos struktūra yra pūri, šviesios arba pilkos spalvos. Jos sudėtyje yra medienos, boro rūgšties ir taip eko vatapat kokybiško antiseptiko. Ekovata turi ne vieną privalumą, vienas iš jų yra ekologiškumas, visi komponentai šios medžiagos sudėtyje yra saugūs žmogui ir aplinkai. Todėl ši medžiaga yra natūrali ir saugi medžiaga, kuri nesukels jokios alergijos ir yra higieniška, visą tai patvirtina sertifikatai. Tai pat, kai dega ši medžiaga ji į aplinką neišskiria jokių toksinų. Geros šilumą izoliuojančios savybės tai dar viena savybė kuria gali pasigirti ne kas kitas kaip ekovata, kuri blogai praleidžia šilumą ir pasižymi pakankamai plona struktūra. Kaip parodė praktika, šilumos pralaidumas su laiku kinta, o pagal šiltinimo savybes ekovata niekuo nenusileidžia nuo mineralinės vatos. Kitas privalumas yra palanki ekovata kaina, kuri tikrai nenuvils nei vieno pirkėjo. Ekovata nesukelia korozijos, todėl ją naudojant gali būti patikimai apšildomos metalinės konstrukcijos, kadangi ant tokio paviršiaus nesusidarys jokia korozija, jūsų namas galės būti apsaugotas nuo puvimo ir ekovata tarnaus apie 100 metų dėl savo natūralios kilmės, kurios pagrindinė sudedamoji dalis yra celiuliozė, kuri suteikia galimybę kvėpuoti.

Tačiau tai dar nėra visi ekovatos privalumai, kadangi dar vienas ne ką mažiau svarbus ekovatos privalumas yra tas, kad ši medžiaga neleidžia nusėsti jūsų namui, nenusės net vertikalios konstrukcijos. Ši medžiaga negali būti palyginama su niekuo kitu. Jūs gausite kokybišką garso izoliaciją, kadangi ji yra kur kas aukštesnė nei mineralinės vatos. 5 cm storio sluoksnis gali sugerti daugiau triukšmo. Todėl, kai bus apšildomos visos sienos, grindys jūs galėsite gauti puikius rezultatus. Tačiau dažniausiai ši medžiaga yra naudojama, kai yra apšildomos vidinės namo sienos dar namo statybos stadijoje. Greitas montavimas yra ne ką mažiau svarbus privalumas, kadangi tokiu būdu bus hermetizuojami visi namo sienų tarpai ir sunkiai pasiekiamos vietos. Jei jums yra reikalinga ši statybinė medžiaga ekovata kaina jūs sugebės maloniai nudžiuginti. Ekovata tai yra biologiškai atspari medžiaga, kadangi jos sudėtyje yra antiseptikai, ekovatos neveikia jokie mikroorganizmai, o tai reiškia, kad jūsų sienos bus patikimai apsaugotos nuo puvimo ir sunaikinimo. Ne ką mažiau yra tai, kad eovata yra atspari gaisrui. Kai tik ši medžiaga užsidegs ji akimirksniu užges. Kai yra gaminama ekovata yra naudojamos tam tikros priemaišos.

Tik statybos stadijoje ekovatos naudojimas suteiks vartotojui tinkamą ekonomiškumą, kadangi kai yra atliekamas montavimas ekovata neturi jokių liekanų ir nereikalingų medžiagų. Dar vienas šios medžiagos privalumas yra tas, kad ji gali būti naudojama dar vieną kartą arba, kai yra iš naujo perstatomas namas. Ekovata suteiks galimybę jūsų namui pratęsti tarnavimo laiką ir atitinkamai sumažės remonto išlaidos, kadangi ši medžiaga efektyviai apsaugos pastatą nuo šalčio, karščio, mikroorganizmų, graužikų, nuo drėgmės ir sausumo. Ekovata kaina padės ženkliai sutaupyti jūsų pinigus ir naudojamas medžiagas. Ekovata tai yra labai patogi izoliuojanti medžiaga, kuri turi ne vieną puikią savybę. Tai yra universalumas, efektyvumas, technologiškumas, palanki medžiagos kaina, bei puikus sprendimas, kai yra atliekama namo šilumos izoliacija. Pasirinkdami šią izoliuojančią medžiagą jūs gausite visus privalumus, kurie jums bus naudingi.

 

Palanki ekovata kaina

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *