nauji butaiGyvenamoji vieta aktuali absoliučiai visiems, tiek gyvūnams, tiek benamiams žmonėms, tiek patogiai gyvenantiems verslininkams ar tipinei lietuviškai šeimai su minimaliomis algomis. Kiekvienas žmogus nori gyventi patogiai ir minimaliai mokėti už komunalines paslaugas. Tada ji ima svarstyti, kad geriau, senesnis butas su mažiau kambarių ar naujos statybos būstas didesne kvadratūra ir mažesniais mokesčiais už šildymą. O gal iš viso geriau pirkti sklypą ir statytis nuosavą namą?

Visi pasirinkimai remiasi į žmogaus, šeimos finansines galimybes. Seną būtą galima įsigyti greičiau ir pigiau, bet neabejotinai reikės investuoti į jo remontą. Be abejo, nauji butai remonto neprašo, jų šildymo kaštai mažesni, tačiau nauji butai parduodami už didesnius pinigus. Kaip ir visada – kokybė kainuoja. Nuosavas namas, kaip žinote, kainuoja dar daugiau nei nauji butai, nepriklausomai nuo to, ar pirktumėte jau pastatytą namą, ar statytumėte patys. Jei statysite patys, namo statybos užims daug laiko, gal net daugiau nei metus. Šiuo atveju, nauji butai labiau apsimoka, nes juose viskas iš karto įrengta: elektros instaliacija, kanalizacija, apdailos darbai. Galima net imti naują butą su pilnu apstatymu, dizainerių sukurtais interjerais.

Įmonė Nuova.lt stato butus draugiškus aplinkai, apšiltina sienas tokiu kiekiu šiltinimo medžiagų, kad šildymas bute būtų ekonomiškas. Nuova.lt projektai pasirūpina, kad nauji butai būtų statomi tokiose vietose, kuriose yra saugu gyventi, kur yra sutvarkyta aplinka, atlikti želdinimo darbai. Juk daug maloniau grįžti namo, kaip kieme švaru. Nauji butai turi patogų susisiekimą viešuoju transportu, todėl bus nesunku nuvykti ten, kur norite. Jei vairuojate nuosavą automobilį, tai nauji butai turi stovėjimo aikšteles su pakeliamais vartais, tai užtikrins, kad savo kieme visada rasite laisvą vietą mašinai pastatyti. Minėta įmonė dirba jau daugiau nei dvidešimt metų ir rinkoje išsilaikė dėl to, kad klientais rūpinamasi iki galo įvykdant visus įsipareigojimus esančius sutartyje. Nuova.lt nedalina tuščių pažadų, o dirba daug ir atsakingai. Tai įmonė, kuri savo noru užsiima socialine veikla, nes jai rūpi gerinti žmonių gyvenimo sąlygas, skatinti jaunų žmonių kūrybiškumą, iniciatyvumą, kad ateityje jie kuo lengviau integruotųsi į darbo rinką, būtų drąsūs.

Nauji butai – nauja gyvenamoji vieta, naujas gyvenimo būdas (taupesnis)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *