Kaune gyventi norintys asmenys neretai ieško naujų butų, bet tiesa ta, kad ieško tokių butų ir vietiniai Kauno miesto gyventojai, kurie tikisi persikelti iš seno buto į naujos statybos butą. Nauji butai Kaune jau laukia Kauno gyventojų tiek tų, kurie balkonų stiklinimas vilniujenuo gimimo yra kauniečiai, tiek tų, kurie nori tapti kauniečiais. Vadinasi, yra gana nemaža konkurencija tarp norinčių pirkti naujus butus. Įdomu tai, kaip elgiasi nekilnojamojo turto bendrovės? Kokiu principu remiantis butas bus parduotas vienam ar kitam susidomėjusiui asmeniui? Ar pirmumo teisę pirkti butą turi tas, kas pirmesnis kreipėsi, ar tas, kuris pasiūlys didesnę sumą? Žinoma, kad nauji butai Kaune parduodami ne aukcionu, ne varžytinėse, bet gal nebūtų pirmas kartas, jei jei vėliau dėl buto kreipęsis žmogus butą gautų dėl siūlomos didesnės kainos. Tik tada kyla klausimas, ar tokie pirkimai teisėti, ar tai nebūtų pavadinta kyšio davimu? Geriausia kreiptis į tokią nekilnojamojo turto agentūrą, kuri užsiima tik skaidriais pardavimais, taip nebus jokių problemų ir dings tikimybė, kad atsiras kas nors, kas pasiūlys daugiau už jus, kol dar nepasirašėte pirkimo sutarties.

Nauji butai Kaune yra puikiai įrengti, su išvedžiota elektra ir pajungta kanalizacija, tad nauji gyventojai atsikraustę neturi daug vargo, kai bando įsikurti jaukiai ir su visais patogumais. Pirkti būtą be patogumų yra pigiau, bet daug daugiau reikia pastangų, kol butas paruošiamas gyventi. Taip kalba jau tą patyrę žmonės. O kokia jūsų patirtis ieškant naujo buto pirkimui? Ar lengvai radote tokį butą, kokio ir ieškojote? O gal pirkote tokį, kuris ne visiškai atitiko jūsų lūkesčius?

Po to, kai nauji butai Kaune jau jūsų, kai rankoje turite buto raktus, tai yra pats tinkamiausias laikas pasivaikščioti po tuščias buto patalpas ir nuspręsti, kuris kambarys bus kurio šeimos nario. Tai žinant bus lengviau sugalvoti, kokio interjero norite naujame savo bute. Interjeras labai svarbus siekiant, kad gyventi bute būtų patogu, kad baldų nebūtų per daug, bet visi daiktai tilptų susidėti tvarkingai. Paprastai naujuose butuose mėgstamas toks interjero stilius, kuriame karaliauja minimalizmas. Dėl šios priežasties bute naudojami funkcionalūs baldai: sofa-lova, lova su daiktadėže, stalas padidinamas, pailginamas ir t. t. Ieškoma būdų kaip subtiliai susidėlti savo daiktus, kad butas neatrodytų per daug apkrautas, išliktų erdvus ir gražus. Dėl erdvės pojūčio neretai stengiamasi nepirkti tamsių baldų ir neturėti tamsių sienų, nes vizualiai tai apsunkina butą. O tikro kauniečio butas turi būti toks, kuriame rastas aukso viduriukas kuriant interjerą. Tik va, baldus išsirinkti net ir žinant, kad norite jų šviesių, lengva nebus. Kita vertus, kraustantis į naują butą visai nebūtina pirkti baldus, galima kuo puikiausiai baldus persigabenti iš seno buto, jei baldai dar nepraradę savo žavesio, nublankstančio per ilgus metus savaime, nepastebimai… grožis nuo baldų nueina pamažu, labai tyliai, tarsi šešėlis. Taip ir jaunystė nuo žmogaus pabėga, čia buvai vaikas, o čia žiūrėk jau esi suaugęs ir turi savo vaikų. Nauji butai Kaune bet kuriai šeimai bus puikūs namai.

Dar vienas aspektas, kuris domina nekilnojamojo turto savininkus yra tas, ar buto ieškantiems žmonėms labai svarbu, kuriame miesto rajone butas yra. Vieni teigia, kad yra rajonų, kuriuose pavojinga gyventi, kiti, kad pavojingos tam tikros gatvės, nepriklausomai nuo rajono, dar kiti sako, kad Kaune gyventi yra saugu.

 

Nauji butai Kaune jau laukia Kauno gyventojų

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *