perka miska su zemeNiekam ne paslaptis, kad ne tik šiuo metu, bet ir visada, Lietuvoje buvo labai vertinami miškai. Kaip bebūtų gaila, plečiantis pramonei ir miestui vis labiau užimant didesnes erdves, miškai tampa vis mažesne vertybe. Būtent todėl daugelis miestiečių, kurie gauna miško, pavyzdžiui, palikimu, jo nevertina ir siekia parduoti. Žinoma, juk suprantama, kad miestietis neturi laiko ir noro, bei įgūdžių rūpintis mišku. Tada vienintelė išeitis yra miško pardavimas.

Dabar internete galima pastebėti, kad nemažai įmonių perka mišką su žeme. Tačiau, gal Jums pakaktų tik parduoti išsikirtimui, o pačias miško valdas palikti, pavyzdžiui, savo vaikams? Miško pardavimas yra labai svarbus žingsnis, todėl jį įvertinti reikia labai atsakingai ir pagalvoti apie savo ateities kartas. Tačiau, jei Jūsų sprendimas jau yra nenuginčijamas, ieškokite tik pačios geriausios bendrovės, kuri perka mišką su žeme. Greičiausiai patys negalėsite tinkamai įvertinti miško kainos ir pasisamdysite nešališką vertintoją. Mintis gera, tačiau už tai Jums reikės mokėti papildomai, o kainos tikrai nėra vienos pigiausių.

Geriau būtų, jei pasidomėtumėte, kokios bendrovės šiuo metu Lietuvoje perka mišką su žeme. Jokiu būdu nepasitikėkite neaiškiais interneto skelbimais ir fiziniais asmenimis. Paprastai tokie supirkėjai siūlo mažas kainas ir neturi geros pardavimo patirties. Tik profesionali, bent 5 metų patirtį turinti ir apdovanojimų pelniusi bendrovė gali Jums pasiūlyti didžiausią kainą už Jūsų mišką. Yra labai svarbu, kad įmonė turėtų reikiamas valstybės licencijas, nes miškas neturi būti panaudotas netinkamais tikslais. Negalima iškirsti per daug medžių ir pažeisti ekologinio balanso. Patikima įmonė puikiai žino, kaip panaudoti nupirktą mišką savais, ūkiniais tikslais.

Miško pardavimas vyksta teisiškai, pas notarą. Kai tik yra padedami parašai, pinigai Jums yra iškart sumokami. Visi reikiami dokumentai bus paruošti už Jus, todėl neteks dėl nieko jaudintis. Miško kaina labiausiai priklauso nuo medžių rūšies, bendrojo ploto ir nuo to, ar mišką parduodate tik išsikirtimui, ar su visa žeme. Konsultuokitės su specialistais ir neliksite nusivylę.

Miško pardavimas – svarbus žingsnis Jūsų gyvenime

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *