metalinės spintelėsMetalinės spintelės – drabužinės nuo kitų spintų skiriasi savo funkcionalumu, jų gaminamos naudojant modernią įrangą ir metalo apdirbimo technologija.  Tinka ligoninėms, biurams, sporto centrams, gamykloms, baseinams, pirtims, sandėliams, persirengimo patalpoms, ugdymo įstaigoms: lopšeliams – darželiams, pradinėms bei bendrojo lavinimo mokykloms ir pan. Metalinės spintos – drabužinės nuo kitų spintų skiriasi savo funkcionalumu, jų gaminamos naudojant modernią įrangą ir metalo apdirbimo technologija. Spintos puikiai tinka biurams, pramoninių pastatų, sporto reikmėms, krepšiams ir asmeniniams daiktams saugoti parduotuvėse, sandėliavimo patalpose. Puikiai tinka valymo priemonėms, darbo drabužiams, svarbiems dokumentams, kartotekoms, asmeniniams ar vertingiems daiktams laikyti. Metalinėmis spintelėmis vis dažniau aprūpinamos gydymo įstaigos: užrakinamose saugu laikyti vaistus ir medicinines priemones, jos taip Metalinės dokumentų spintos tvirtesnės ir ilgaamžiškesnės už medines. Metalinės spintos būna vienvėrės ir dvivėrės. Šios spintos leidžia optimaliai išnaudoti patalpos plotą. Metalinės spintos – drabužinės nuo kitų spintų skiriasi savo funkcionalumu, jų gaminamos naudojant modernią įrangą ir metalo apdirbimo technologija.

  • Metalinės spintelės pasižymi itin praktišku dizainu;
  • saugios – kiekvienos durelės turi individualų užraktą.
  • lengvai prižiūrimos – nuožulnų spintelių stogelį paprasta valyti, kas aktualu maisto pramonės įmonėms;
  • gerai vėdinamos – su dvigubomis angomis ventiliacijai;
  • ilgaamžės – dažytos atsparia milteline emale;
  • klasikinio dizaino – pilkos spalvos pagrindas, durelės – raudonos arba mėlynos spalvos.

 

Metalinės spintelės ir spintos gaminamos iš suvirintų tvirto plieno lakštų, tinka tiek darbo priemonių saugojimui, tiek įrankiams ar medžiagoms susidėti. Dažniausiai jos būna užrakinamos, todėl patikimai saugo sudėtus asmeninius daiktus. Kad durelės užsidarinėtų tyliai ir netrikdytų aplinkinių dėmesio, jos gaminamos su gumine atrama, keliomis ištisinėmis standumo briaunomis. Plieninis rėmas dažomas milteliniu būdu, taip pat gali būti padengtos ir durys arba dengtos beržo ar buko laminatu. Su atitinkamo pločio dokumentų spintomis gali būti komplektuojamos antresolės. Jos skirtos patalpos erdvei virš spintos išnaudoti. Įmanomas sustiprintas metalinių spintelių durų ar durelių variantas. Baldų durys fiksuojamos juose įmontuotu svirtiniu mechanizmu, užrakinamos durų rankenėlėje įmontuotu užraktu.

Kiekvienas spintelės skyrius turi lentynėlę ir skersinį pakaboms bei du kabliukus. Didesnių matmenų spintelėse įrengta vertikali pertvara, kuri atskiria švarius drabužius nuo nešvarių. Maisto pramonės įmonėms skirtos spintelės gali būti gaminamos su nuolaidžiu viršumi.

Metalinės spintelės – patikima apsauga

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *