masazas vilniujeMasažas Vilniuje net po didžiausio dienos darbų nuovargio gali atgaivinti ir kūną, ir sielą. Švelnus rankų prisilietimas tarsi stipriausia vaistų dozė paveikia kūną, atpalaiduoja mintis ir, net sunku patikėti, tarsi prikelia „naujam“ gyvenimui. Keletas valandų vakarop, praleistų profesionalaus masažuotojo globoje, sugrąžina prarastas jėgas. Klasikinis ar atpalaiduojantis viso kūno, nugaros ar pečių juostos, segmentinis – relaksacinis ar giluminis, pėdų ir blauzdų, galvos ir sprando masažas Vilniuje – kiekvienam pagal pageidavimus ar negalavimus.

Pats terminas „masažas“ (masein išvertus iš graikų k.) reiškia „braukymą, trynimą, maigymą“, tačiau nuo tų laikų, kai šis metodas pradėtas naudoti žmonėms, apibūdinimų padaugėjo žymiai gausiau. Kaip bebūtų, masažas pirmiausia asocijuojasi su prisilietimu, o tai artima ir malonu turbūt kiekvienam. Kaip tvirtina psichologai, šiuolaikinėje visuomenėje itin pasigendama nuoširdžių apsikabinimų, o tai irgi prisilietimo išraiška. Per laiko trūkumą tėvai retai apkabina savo vaikus, todėl šie užauga taip pat vengiantys demonstruoti panašias savo emocijas, mylimųjų apsikabinimai irgi su laiku dingsta. Taigi – mūsų kūnas ir siela yra pasiilgusi švelnių potyrių, kad ir kaip paklausti, ar to netrūksta, neigtumėm (juk būti tvirtais ir nepalaužiamais – šiuolaikinės visuomenės stipriųjų bruožai). Tad masažo Vilniuje seansai gali sušvelninti grubokos mūsų kasdienybės įtaką ir įkvėpti naujų jėgų, pakelti nuotaiką, grąžinti darbingumą.

Nors masažas skiriasi ne tik poveikiu atskiroms kūno dalims, pačiu savo pobūdžiu, atlikimo technika, tačiau visų jų tikslas vienas – atgaiva. Taigi – masažas įkvepia psichologiškai, atpalaiduoja, gelbėja atgaunant fizinę ir dvasinę pusiausvyrą. Kaip tai vyksta? Iš masažuojamos vietos impulsai sklinda į centrinę nervų sistemą, iš kurios atsakomosios reakcijos perduodamos į įvairius organus ir audinius. Tokiu būdu švelnūs ar kiek stipresni masažuotojo veiksmai paveikia ir fizinį kūną, jo sveikatą. Nuo senų laikų žinoma masažo įtaka daugeliui organų, patvirtintas jo poveikis sveikatai. Masažas gerina centrinės nervų sistemos būklę, stimuliuoja periferinių regeneracinių funkcijų atsistatymą. Tuo pačiu masažas pagreitina limfos tekėjimą, stiprina imuninę sistemą, gerina  medžiagų apykaitą, kartu padėdamas iš organizmo šalinti toksinus, jis taikomas kai kurių sužalojimų gydymui, po sudėtingų operacijų atstatant gyvybines funkcijas. Itin vertingas masažo poveikis odai: jo metu pašalinamos suragėjusios ląstelės, stangrinama suglebusi oda, padedama jai įsisavinti maistingas medžiagas.

Masažas Vilniuje gydo ir kūną, ir sielą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *