keltu bilietaiKeltai iš Rygos – tai patogi transporto priemonė, leidžianti keliaujant patirti kuo daugiau malonių įspūdžių. Šiuolaikiniai keltai – ekonomiškas ir komfortiškas keliavimo būdas. Keleivių patogumui yra įrengta viskas, ko reikia: patogios kajutės, sėdėjimo salės, restoranai, parduotuvės, pramogų zonos. Užsakant keltų bilietus reikalingi duomenys: keliautojų vardai, pavardės, gimimo datos, mašinos registracijos numeris, kontaktinis telefono numeris. Panašiai kaip ir keliaujant kitomis transporto priemonėmis, kelto bilietus paprastai pigiau yra įsigyti internetu.

  • Visada pigiau keltu plaukti darbo dienomis, kai mažiau keliaujančių pramogauti ir apsipirkti. Penktadieniais, šeštadieniais  daug  žmonių plaukia į kruizus. Savaitgaliais  visada brangiau ir visuomet  trūksta vietų mašinoms;
  • Kuo išvykimas artesnis, tuo kainos didesnės. Visada brangu  pirkti  paskutinę  minutę, nes kaina priklauso nuo išpirktų vietų skaičiaus;
  • Pigiau keltų bilietus pirkti prieš 28 dienas, nes taikoma išankstinio pirkimo nuolaida;
  • Sutaupysite iš anksto užsisakydami pusryčius ir vakarienę;
  • Jei planuojate grįžti nedelsiant, su tuo pačiu keltu, įsigykite bilietą kruizui. Taip sutaupysite iki 45 procentų kajutės kainos į abi puses.

 

TALLINK, pirmaujanti tarptautinė laivybos kompanija Baltijos jūros Šiauriniame regione, atvėrusi keleivinių laivų liniją Ryga – Stokholmas maršrutą, juo kursuoja keltais M/S Romantika ir M/S Isabelle. TALLINK yra vienintelė kompanija, kuri užtikrina kasdieninį keleivių, keleivinių ir krovininių transporto priemonių perkėlimą tarp Latvijos ir Švedijos.Vienas pagrindinių šios kompanijos maršrutų yra keltai iš Rygos į Stokholmą. Keltuose iš Rygos galėsite mėgautis patiekalais švediško stalo restorane Buffet Tallink, à la carte restorane The Dining Room arba užkandžiais The Chef’s Kitchen restorane. Jauki atmosfera, gardūs patiekalai ir platus vynų ir putojančių gėrimų pasirinkimas Sea Side Cafe ir Tapas&Wine kavinėse. Laisvalaikio praleidimui – gyva muzika šou salėje, Star Light palace ir disko ritmais Club Heaven bare ir karaoke Sky Bar klube. Nepraleiskite progos pasimėgauti rock ir pop muzika bare Pub. Mažųjų keliautojų džiaugsmui – M/S Isabelle laive puikios pramogos vaikams.

Iš Rygos į Stokholmą ir atgal keleivius keliantis keltas M/S „Isabelle“:

  • Pastatymo metai: 1989;
  • Ilgis: 171 м;  Plotis: 27,6м;
  • Denių skaičius: 11;
  • Keleivių skaičius: 2480;
  • Kajučių skaičius: 626.

 

Iš Rygos keltas  išplaukia  kas antrą dieną 17:30 val. Atvyksta į Stokholmą 10:30 val. (nurodyta vietiniu laiku).

Keltais iš Rygos – neišdildomi įspūdžiai
Žyma:        

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *