keltasKeltai iš Ventspilio:

  • į Nynashamną
  • į Travemundę

Šiuo metu „Stena Line“ operuoja šešiomis keltų laivybos linijomis: Ventspilio–Nyneshamno, Ventspilio – Travemiundės, Liepojos – Travemiundė, taip pat tarp Treleborgo Švedijoje ir Rostoko Vokietijoje ir Treleborgo bei Zasnico. Dar viena „Stena Line“ keltų linija yra tarp Lenkijos Gdynės ir Švedijos Karskronos uostų. Nuolat įvairiais keltais plaukiojantys teigia, kad keltuose iš Venstpilio į Nyneshamną kainos yra mažesnės.

 

„Stena Line“ keltų linija Ventspilis – Nyneshamnas jungia Latviją su Švedija. Išvykimas: 5 kartus per savaitę. Kelionės trukmė: 11 val.

Kainos:
Sėdima vieta nuo 27.62 Lt / 8 € asm.
Vieta keturvietėje kajutėje nuo 62.15 Lt/ 18 € asm.
Automobilio paketo kaina ( 1 + automobilis) nuo 252.05 Lt / 73 €

„Stena Line“ keltų linija Ventspilis – Travemunde jungia Latviją su Vokietija.
Liniją aptarnauja keltas „Stena Flavia“
Keltas iš Ventspilio į Travemundę plaukia 3 kartus savaitėje: sekmadienį, trečiadienį, penktadienį. Atgal iš Travemundės: pirmadienį, ketvirtadienį, šeštadienį.
Kelionės trukmė: 26 val.
Registracija baigiasi 2 val. iki kelto išvykimo.
Uostai: „Stena Line“ terminalas Venstpilyje ir Travemunde

Keltas plaukia virš paros laiko, atvykimas sekančią dieną po išplaukimo. Keltų kompanija naudoja kintančių kainų politiką, bilieto kaina nėra fiksuota.

Sėdima vieta nuo 55.24 Lt / 16 € asm.
Vieta kajutėje nuo 124.3 Lt/ 36 € asm.
Automobilio paketo kaina ( 1 + automobilis) nuo 314.20 Lt / 91 €

Iš Rygos į Stokholmą ir atgal Tallink kompanija kelia keleivius keltu M/S „Isabelle“. „Tallink“ keltų linija Ryga – Stokholmas jungia Latviją su Švedija. Tai – populiariausias maršrutas, norintiems pasiekti Švediją.

Keltais iš Rygos galite nukeliauti į Švediją ir aplankyti Stokholmą. Šiame mieste daug malonių išgyvenimų patirsite plaukiodami laivu po Stokholmo kanalą ar artimiau susipažindami su Švedijos grupe „ABBA“, kurios muziejus atidarytas visai neseniai. Užsukus į Švedijos sostinę vertėtų aplankyti Karaliaus Rūmus, „Grana Lund“ pramogų parką, VAZA muziejų, kuris yra vienintelis laivas pasaulyje, išlikęs nuo 17 amžiaus ir išbuvęs po vandeniu 333 metus, vieną iš seniausių muziejų po atviru dangumi – SKANSEN, Pepės Ilgakojinės namus ir daugelį kitų populiarių vietų.

Keltai iš Ventspilio bei Rygos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *