Vairavimo kursai – tai vieną svarbiausių temų kiekvienam abiturientui, kuriam ką tik stukteli 18 metų. Šiais laikais retas žmogus gali apseiti be savo nuosavo automobilio, todėl įvairios transporto priemonės jau seniai nėra laikomos kokia nors tai prabangos preke. Vairavimo kursai dabarvairavimo mokykla 2 padeda labai greitai ir efektyviai išsilaikyti vairavimo egzaminus „Regitroje“ ir kuo greičiau sėstis prie savo automobilio vairo. Pagrindinė bėda galbūt yra ta, jog dabar yra kaip niekad daug vairavimo mokyklų, todėl kartais pasirinkti kurią nors vieną sau gali tapti tikru iššūkiu. Vairavimo kursai yra gerai, tačiau, jei pasirinksime mums netinaknčią mokyklą, ar ji bus labai toli nuo mūsų namų – noras mokytis gali ir šiek tiek apmažėti. Tam, kad Jūsų pasirinkimas būtų tikrai teisinas, siūlome pasiskaityti štai šiuos paprastus patarimus, kurie gal didelių stebuklų ir nepadarys, tačiau tikrai padės Jus atvesti į kelią:

  1. Pirmiausia pasižiūrėkite internete, kurios vairavimo mokyklos yra arčiausiai Jūsų namų/ darbo/ mokyklos, susirašykite jas visas ant lapuko, pasinagrinėkite kainas ir mokymosi sąlygas (kolkas tik iš pirmo žvilgsnio). Kai jau galėsite padaryti kuo trumpesnį sąrašą – Jums iš karto pasidarys lengviau. Beliks tik pasirinkti vairavimo kursus iš sukonkretinto sąrašo.
  2. Sertifikuotos vairavimo moyklos turi ūti profesionalios ir pasūlytii tik kokyiškus mokymus. Jos privalo, esant Jūsų norui, pateikti Jums savo mokymo instrukciją ir visą detalųjį planą. O tada Jums arba tinka sąlygos, arba ne. Mokydamiesi vairuoti su instruktoriumi, Jūs turite jaustis saugiai kelyje ir užtikrintai. O tam riekia ne tik ddielę patirtį turinčio vairavimo instruktoriaus, tačiau ir gerų automobilių. Tiek vairavimo instruktorius, tiek pati vairavimo mokykla turi prisitaikyti prie Jūsų, kaip ir prie kiekvieno mokinio. Juk galų gale tai Jūs mokate pinigus už tai. Jums turėtų būti suteiiami įvairiapusiški, su vairavimu susiję, patarimai. Taip pat reikalui esant Jums turi ūti suteikiamos galimybės toliau tęsti mokymus. Pavyzdžiui, pasiimti daugiau papildomų važiavimų, jeigu jaučiatės dar neužtikrintai, prieš valstybinius egzaminus. Vairavimo mokykla turi supažindinti Jus su visa būsima mokymosi schema. Taip pat ji turi laikytis ugdymo, kuris paaiškina tikslus, turinį ir instrukcijos pažangą.
  3. Vairavimo pamokų laikas (tiek teorijos, tiek praktikos) turėtų būti naudojamas efektyviai. Visos pamokos yra suplanuotos, o vairavimo instruktorius viso vairavimo metu turi sutelkti visą dėmesį tik į Jus ir Jūsų vairavimą ir jokiais būdais neblaškyti Jūsų ir neužsiimti jokiais pašaliniais reikalais. Galite visada pasikalbėti su instruktoriumi, ką veiksite per dabartinę vairavimo pamoką ir, pavyzdžiui, kur važiuosite, ko mokinsitės per kitą.
  4. Visada matomoje vietoje užsirašykite savo vairavimo mokyklos telefono numerį ir savo instruktoriaus mobilųjį telefoną. Visos vairavimo mokyklos turi savo darbo valandas ir tuo laiku turi būti suteikta galimybė jai prisiskambinti dėl vienokių, ar kitokių reikalų.
  5. Pigiausia vairavimo mokykla nebūtinai yra geriausia. Ilagalikėje perspektyvoje pigiausia vairavimo mokykla gali staiga pavirsti brangia. Gali imti papildomai kainuoti vairavimo pamokos, todėl, prieš susimokėdami už savo vairavimo kursus, įsitikinkite, kiek valandų bus skiriama teorijos pamokoms ir kiek valandų – vairavimui? Įsitikinkite, kad tai yra optimalus skaičius, kurį siūlo ir kitos vairavimo mokyklos. Beje, visada išsisaugokite kvitą, kai susimokate už vairavimo kursus.
  6. Jeigu estae nepatenkinti, atminkite, kad visada galite pakeisti savo vairavimo instruktorių. Kartais jau taip būna, kad tiesiog nesutampa auros, ar charakteriai.

 

Kaip išsirinkti vairavimo kursus

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *