stelažaiStelažai ir visą jų sistema gali arba labai pagerinti visą sandėliavimo veiklą, arba ją sugadinti. Net, jei Jūs planuojate tik minimaliai atnaujinti stelažus ar padidinti sandėlio erdvę, yra labai svarbu apsvarstyti visus fizinius apribojimus ir reikalavimus, prieš pradedant rinktis gaminį.

Pirmiausia vertėtų apsvarstyti ir apskaičiuoti, kokio dydžio Jums reikės talpyklų. Ar prekių, talpinamų ant stelažų, skaičius yra pastovus ar besikeičiantis? Verta pagalvoti, kokios rūšies stelažus pasirinkti: su giliomis angomis, su daug lentynų arba su išvažiuojančiomis lentynomis? Tinkamas pasirinkimas žymiai padidins patalpos erdvę. Pavyzdžiui, jei prekes reikia dažnai padėti ir išimti – gilios stelažų lentynos Jums netiks. Tačiau tiks, jei prekės yra reto naudojimo ir turi būti ilgai laikomos lentynose.

Būtinai apsvarstykite, ar Jums bus reikalingas privažiavimas prie stelažo su krautuvu. Jei taip – pravers įvažiuojami stelažai arba du kart gilesnės lentynos. Visada palikite papildomos vietos nuo stelažo, kad būtų galima patogiai privažiuoti su elektrokrautuvu. Tai ne tik apsaugos stelažus ir prekes nuo galimo užkliudymo, sukurs saugesnę aplinką, bet ir pagerins darbo produktyvumą. Rankiniu būdu pakraunamus stelažus yra visada paprasta sumontuoti ar bet kuriuo metu perkelti kitur.

Atidžiai rinkitės stelažų pagrindą. Apatinės lentynos yra labai svarbios, nes nuo jų priklauso ne tik vairuotojų, bet ir gaminių saugumas. Taip pat nuo to priklauso ir tai, kokį svorį bus galima pakrauti ant stelažų. Dažniausiai svoris neturėtų viršyti 300 kilogramų. Kalbant apie saugumą – verta pasirūpinti ir tinkamu apšvietimu patalpoje.

Stelažų medžiagas rinkitės pagal tai, kokia yra Jūsų patalpa. Pavyzdžiui, jei tai drėgnas rūsys ar sandėlis – reikia specialia danga padengtų stelažų, kad jie greitai nerūdytų. Medžiagos gali būti: metalas, tinklas arba kai kurias atvejais – plastikas.

Gera naujiena ta, kad šiuo metu stelažus galima išsinuomoti, o nebūtinai nusipirkti. Stelažų nuoma – puiki paslauga, kai sandėliuoti prekes reikia tik neilgam laikui. Tai sandėlininkams padės sutaupyti pinigų. Tiesa, greičiausiai įsigyti stelažus būtų pigiau, todėl, jei nuomos Jums gana dažnai prireikia, geriau būtų prekę tiesiog įsigyti.

Kaip išsirinkti tinkamus stelažus?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *