duru-remontas  Senos  durys visada  gali  būti  atnaujinamos  arba remontuojamos. Ypatingai jei tai yra senos medinės  durys, jos turi  galimybę gyventi  antrą kartą.  Jos gali būti naudojamos net kaip dizaino puošmena. Patikėkite, kai bus  atnaujintos  durys jos gali tarnauti pagal savo tiesioginę paskirtį ir net gali tapti pagrindine jūsų kambario dalimi. Vienas iš populiariausių būdų, kuris padeda  atlikti  durų remontą yra  apdaila.  Kiekvienas iš mūsų laikas nuo laiko sau užduoda klausimą: ,, Kaip  gi  turėtų  būti  atliekamas  durų remontas?“.  Priežastys  kodėl  atsiranda  problemos gali  būti  pačios įvairiausios, pavyzdžiui, girgžda  vyriai,  prastai  sumontuotos rankenos, užstrigo spyna arba  jos  sunkiai  atsidaro.  Daugelis skaitytojų domisi kaip gi galima  pataisyti  duris savo rankomis? Reikėtų pasakyti, kad šis klausimas  yra aktualus kalbant ne  tik apie  ekonomiškumą.  Dažniausiai durų remontą  atlieka žmonės  savarankiškai,  tačiau  jį turėtų  atlikti kvalifikuoti specialistai, kurie išmano visas  šio  darbo subtilybes ir žino kaip galima  tinkamai pašalinti visus durų gedimus.  Labai dažnai  durų   paviršiaus  atnaujinimas priklauso nuo to kokia  yra  jo būklė.  Kaip gi  galima restauruoti  senas duris jei jos tiesiog banaliai neatsidaro arba  ant paviršiaus  yra pastebimi ženklūs pažeidimai?  Natūralu, kad pradžioje  turi  būti  atliekami remonto darbai, o vėliau jau turi būti galvojama  apie dekorą.  Kuo gi gali pasireikšti durų gedimai?

Dažniausiai tai yra įvairiausi nelygumai, kurių  dėka durys gali  blogai  sugesti, taigi  atsiranda įvairiausi tarpai ir atitinkamai durys pradeda klibėti, atsiranda  įvairiausi įtrūkimai, na ir tiesiog  durys  taps ne tokios  funkcionalios.  Taip pat prie  šio sąrašo  galima įtraukti  ir durų vientisumo pažeidimą, kadangi ne vieną kartą  buvo keičiamos  durų  spynos. Štai  tokia  situacija yra labai  svarbi.  Kaip gi gali  būti  atliekamas  senų  durų remontas? Reikėtų  tai  aptarti.  Taigi  durų remontas pakankamai dažnai reikalauja, kad būtų  atkurta pažeista vieta toje vietoje, kurioje  buvo  sumontuota  spyna.  Šiam  tikslui  turės būti  naudojamas įstatomas  elementas.  Tačiau pradžioje  turi  būti  nuo vyrių nuimama ir išmontuojama  visa  furnitūra. Prieš aptariant, kaip  bus  atnaujinamos medinės, arba geležinės  durys labai svarbu  aptarti vieną svarbią detalę.  Kada gi  gali  būti  sumontuojamos  durys, kai jau bus  atliktas remontas? Dilema yra tokia, jei pradžioje  bus  sumontuotos durys tokiu  atveju  atliekant glaistymo darbus  ji neturėtų  būti pažeidžiama.  Jei pradžioje  bus  atliekama apdaila tokiu  atveju durų montavimo metu gali  būti  sugadinta  jau galutinė  apdaila.  Vėliau  svarbu  vadovautis  nedidele instrukcija, kuri padės viską padaryti  teisingai.

Kokie veiksmai yra  atliekami, kai yra  vykdomas durų remontas? Taigi kokia yra ta logika ir reikia žinoti  kokios gi yra  technologinės  operacijos, kurios  atliekamos  remontuojant  buto  duris. Priklausomai nuo   durų  būklės, paviršiui gali  būti reikalingas remontas, tada  jos turi  būti nuimamos  nuo  vyrių.  Prieš tai, kai bus pradėti remonto darbai, turi būti nuimamos durys. Pasistenkite, kad jos labai neišsiteptu.  Tačiau jei jūs norite, pavyzdžiui, galite seną paviršių padengti nauja danga ir sumontuoti  dekoratyvinį  paviršių, taip pat gali tekti keisti ir  durų  vidų, bei pasirinkti, kuris turi tokią pat  apdailą.  Durys  yra išmontuojamos tik tuo  atveju, kai jūs  nusprendžiate  įsigyti naujas duris.  Kaip taisyklė, dažniausiai, jei  buto savininkas  nusprendė, kad laikas keisti duris jis  keičia viską, kad būtų  vienas stilius. Tačiau nebūtina iš karto keisti  duris, kadangi galima  tiesiog jas paprastai  ir kokybiškai suremontuoti.

 

 

Jūsų namų durų remontas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *