įmonės steigimasJūs norėtumėte sukurti verslą, kuris jums teiktu pakankamai didelį pelną? Bet kokiu atveju vienintelė išeitis yra įmonės steigimas, kad jūsų vykdoma veikla taptų legali. Juk tik tuo atveju jei jūsų įmonė bus užregistruota jūsų veikla bus laikoma legalia ir jums negrės jokios sankcijos. Tačiau vienas iš svarbiausių klausimų steigiant įmonę kokios gi teisinės formos įmonę jums palankiau steigti? Lietuvos įstatymai suteikia galimybę steigti šias įmones: individualias įmones, akcines bendroves, uždarąsias akcines bendroves, mažąsias bendrijas.

Taigi jei jūs norite užsiimti veikla su didesne ūkine rizika, tokiu atveju yra geriau pasirinkti ribotos civilinės atsakomybės juridinį asmenį, tokiu atveju jums bus naudingesnis uab steigimas arba ab steigimas, tai yra tokios įmonių rūšys, kurių veiklai žlugus jūs atsakysite tik savo bendrovės turtu, o ne asmeniniu turtu. Šių įmonių veikla, valdymas ir reorganizavimas yra reglamentuojamas Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymais. Uab steigimas arba Ab steigimas reikalauja, kad jų steigėjai sujungtu savo kapitalą bendrai veiklai. Taip pat verta įsidėmėti, kad Uab steigimas reikalauja turėti mažiausiai 10 000 litų įstatinio kapitalo. Uždarosios akcinės bendrovės akcijos negali būti platinamos arba parduodamos viešai. Nuo įmonės įregistravimo registrų centre dienos įmonė yra laikoma įsteigta ir įgyja visas juridinio asmens teises. Esminis AB ir UAB valdymo principas, tai kad įmonės savininkai turi tiek įtakos kiek jiems priklauso įmonės akcijų.

Taigi jūs domina UAB steigimas? Tokiu atveju jums reikia kreiptis į profesionalus, kadangi dažnai kelyje pasitaikanti kliūtis yra, kad steigiant įmonę yra reikalingos specializuotos teisinės žinios, tai yra kokių dokumentų jums reikės, kaip juos teisingai parengti, kad jie būtu legalūs, taip pat nežinant Lietuvos įstatymų galima klaidingai parinkti savo įmonės pavadinimą. Dar viena problema, kad steigiant įmonę yra būtina atidaryti įmonės einamąją sąskaitą, taigi reikia žinoti kokius jums dokumentus reikia pateikti, tačiau kam jums reikia vargintis jei už jūs viską galime sutvarkyti mes.

Mes atliksime šiuos įmonės steigimo etapus:

  • Registrų centre rezervuosime jūsų įmonės pavadinimą;
  • Suteiksime buveinės registracijos adresą;
  • Paruošime įmonės steigimo dokumentus ir pateiksime notarui;
  • Atidarysime einamąją banko sąskaitą;
  • Atstovausime jūs registrų centre. Registrų centras kaupia visus duomenis apie Lietuvoje įregistruotus juridinius asmenis;
  • Perduosime jums visus įmonės dokumentus.

Taigi jūs per labai trumpą laiką galėsite tapti įmonės savininku ir svarbiausia be jokio vargo.

Įmonės steigimas, kurio metu jums nereikės vargintis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *