horizontalios žaliuzėsHorizontalios žaliuzės tai yra funkcionalus, praktiškas ir  prieinamas dizaino sprendimas, kuris padės  papuošti jūsų langus.  Horizontalios žaliuzės idealiai tinka praktiškai bet kuriam  dalykiniam  interjerui, nesvarbu ar tai yra kabinetas, biuras, biblioteka ar   gamybinė patalpa.  Griežtas  klasikinių horizontalių žaliuzių stilius  būtinai pabrėš jūsų biuro darbinę atmosferą. Be to,   šios žaliuzės taip pat gali būti naudojamos  vonios kambaryje, virtuvėje, balkone ir bet kurioje kitoje  patalpoje, kurioje yra padidėjusi drėgmė.  Namuose šios žaliuzės puikiai atrodys kartu su užuolaidomis.  Kaip ir bet kurios kitos u žaliuzės, horizontalios žaliuzės yra paviršius sudarytas iš grotelių. Jos turi įvairius atidarymo  ir uždarymo režimus, kurie užtikrina  tai, kad į jūsų namus patektu reikiamas saulės spindulių kiekis, jos padės reguliuoti ryškumą ir tolygiai paskirstys saulės šviesos srautą.

 Horizontalios žaliuzės pasižymi šiais privalumais:

  • Puikiai atspindi saulės šviesą;
  • Nekaupia statinės elektros;
  • Nesugeria  purvo;
  • Horizontalios žaliuzės yra labai tvirtos:  jų nedeformuoja aukšta temperatūra;
  • Jos yra labai lengvai naudojamos: labai lengvai valdomos;
  • Jas yra paprasta prižiūrėti: kadangi jas tik reikia išsiurbti  ir išvalyti drėgnų skudurėliu;
  • Jų dydis yra mažas: jos užima nedaug vietos, o tai yra labai svarbu mažoms patalpoms;
  • Jų tvirtinimo prietaisas yra labai elementarus:  yra galimybė greitai jas nuimti ir vėl  montuoti į vietą;
  •  Horizontalios žaliuzės jums tarnaus ilgai.

Galima drąsiai pasakyti, kad tai yra klasikinės žaliuzės. Dar senais laikais žmonės norėjo pasislėpti nuo saulės ir nepageidaujamų žvilgsnių su siaurų  medinių juostelių pagalbą, kurios buvo tvirtinamos prie lango.  Iš principo taip  ir atsirado pirmosios žaliuzės.  Ir štai  po kelių amžių horizontalios žaliuzės išsaugojo savo pagrindines funkcijas ir pavirto  patogiu,  funkcionaliu ir praktišku daiktu, kuris gali būti naudojamas interjere.  Jas gaminant yra naudojamos  įvairios medžiagos, o jų atspalviai taip pat yra labai įvairūs.  Horizontalios žaliuzės tai yra  evoliucijos produktas.  Plastikiniai langai ir durys įsiveržė į   langų konstrukcijų  rinką ir ją užkariavo.  Tokiu būdu žaliuzės  turėjo būti pritaikomos pagal  rinkos realijas.  Išeitis   atsirado labai greitai, kadangi buvo pradėta naudoti horizontalias žaliuzes.  Medinės horizontalios žaliuzės tai yra šių žaliuzių elitas, kadangi šių žaliuzių juostelės yra gaminamos iš brangių medienos rūšių.  Tai yra natūralios medžiagos, kurios turi tam tikrus ornamentus ir yra ekologiškos. Šios žaliuzės gali būti įvairių variantų, tai yra  Hi-tech stilius ir daug kitų. Medinės horizontalios žaliuzės pabrėš jūsų interjero status, taip  pat ir jūsų padėtį visuomenėje.

Horizontalios žaliuzės yra vienos iš populiariausių, kadangi jos yra labai universalios, pasižymi kompaktiška konstrukcija ir jas yra labai patogu naudoti, jos gali būti naudojamos įvairiose patalpose. Tai yra bute, užmiesčio name arba sode,  jos pabrėš originalų interjerą, o ofise, salone arba parduotuvė suteiks daugiau dalykinio stiliaus.  Horizontalios žaliuzės tai yra   priemonė skirta apsaugoti jūsų langus nuo saulės spindulių.  Šios žaliuzės yra labai lengvai valomos, nesugeria purvo ir drėgmės.  Jei jūs tinkamai prižiūrėsite žaliuzes jos jums galės tarnauti ilgus metus.  Horizontalios žaliuzės jau daug metu yra  neatskiriama biuro interjero dalis. Taip pat sėkmingai jos gali būti naudojamos ir namuose vietoje užuolaidų.  Jos tarpusavyje derina klasiką, patogumą ir apsaugą nuo saulės.  Kai jūs įsigysite šias žaliuzes jūs ilgam laikui galėsite pamiršti tai kaip saulės spinduliai pradegina jūsų baldus, kaip  pašalinių žmonių žvilgsniai žiūri į jūsų namus ir kitus nemalonumus.

 

 

Horizontalios žaliuzės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *