šiltinimas ekovataEkovata, tai yra geriausias būdas apšildyti savo namus. Senas technologijas pakeitė naujos technologijos, kurių dėka pastatų šiltinimas nuolat tobulėja. Tačiau šiltinimas ekovata šiuo metu yra vienas iš geriausių metodų jei norima pasiekti gerą šiltinimo rezultatą ir norite gyventi šiltai.

Ekovata yra pagaminta iš natūralios celiuliozės, kuri sudaro 81 procentą bendros ekovatos sudėties. Tam, kad ekovata būtu neveikiama pelėsių ir įvairiausių grybelių ekovatos sudėtyje yra net 12 procentų boro rūgšties, tai yra antiseptikas, o tam, kad ekovata būtu atspari ugniai jos sudėtyje yra net 7 procentai antipireno. Kadangi ekovata turi tokią struktūrą ji gali puikiai apsaugoti medinį paviršių nuo puvimo, atliekamo vabzdžių ir graužikų pažeidimo. Taip pat ekovata gali sugerti vandens, 5 kartus daugiau, nei bendra ekovatos masė, todėl nesusidaro kondensatas. Ekovata gali sulaikyti degimo procesą ir neleidžia taip greitai plisti liepsnai, neišskiria kenksmingų degimo produktų degimo metu.

Šiltinimas ekovata suteikia tokį apšiltinimą kaip ir labai stora plytinė siena. Taip pat ne ką mažiau svarbus ekovatos bruožas tai yra puikus garso izoliavimas, kadangi ji gali būti naudojama ne tik išorinių sienų šiltinimui, tačiau ir vidinių pertvarų izoliavimui. Gaunamas rezultatas yra neįtikėtinas, kalbant apie šį aspektą ekovata yra ženkliai geresnė nei   kitos šiltinimui naudojamos medžiagos.

Ekovata pasižymi šiais privalumais:

  • Tai yra ekonomiška medžiaga;
  • Ji garantuoja saugumą;
  • Padeda neišplisti liepsnai;
  • Sugeria drėgmę;
  • Izoliuoja garsą;
  • Taip pat yra atspari išoriniams biologiniams faktoriams.

Dar vienas ekovatos privalumas, kurį pamiršau paminėti, kad šiltinimas ekovata yra atliekamas greitai ir kokybiškai. Šiltinant pastatus ekovata užpildo net pačius mažiausius tarpus ir nelygumus. Tokiu būdu yra gaunamas šiltinimas, kur nelieka jokių terpių per kurias gali patekti šaltis. Tokių rezultatų negalima gauti naudojant mineralinę vatą. Ekovata yra naudojama šiltinant išorines sienas, šiltinant vidines pertvaras, stogo dangos šiltinimui, grindų šiltinimui ir palėpių šiltinimui. Jei yra atliekamas šiltinimas ekovata tokiu atveju yra nereikalingas kruopštus paviršiaus paruošimas ir apšiltinimas naudojant ekovatą taip pat ilgai netrunka. Apskritai kainos ir kokybės santykis yra idealus.

Greitas šiltinimas naudojant ekovatą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *