mokesčių susigražinimasJūs dirbote Anglijoje arba Airijoje? Norite susigrąžinti savo permokėtų mokesčius? Žinoma, tai yra visiškai suprantama, todėl mes pasistengsime, kad jums būtu grąžinta dalis mokesčių arba net visi mokesčiai. Nedelskite ir kreipkitės dėl mokesčių grąžinimo, tai puikus būdas gauti papildomas pajamas ir atsiimti jums teisėtai priklausančius pinigus.

Vienas iš Anglijos ir Airijos privalumų tai, kad jums gali būti grąžinami mokesčiai. Anglijos mokesčių grąžinimas jums gal būti taikomas jei jūs dirbate Anglijoje arba ketinate išvažiuoti iš Anglijos visam laikui. Taigi tikriausiai jūs permokėjote mokesčius, jei jūs dirbote ne visus metus, jums buvo neteisingai parinktas mokesčių kodas, jūs visam laikui išvažiuojate iš Anglijos. Taip pat yra įmanomas mokesčių grąžinimas iš Airijos. Jei jūs laikinai dirbote Airijoje tokiu atveju jums gali būti grąžinami mokesčiai.

Jei jūs norite, kad jums būtu sutvarkytas mokesčių grąžinimas iš Airijos tokiu atveju jums reikės pateikti P45 ir P60 formų originalus, paso kopiją ir paskutinių algalapių originalus. Na o jei jūs norite, kad būtu sutvarkytas Anglijos mokesčių grąžinimas jums prireiks pateikti šiek tiek daugiau dokumentų tai yra paso kopijos, paskutinių algalapių originalų, P60 ir P 45 formų originalų, CIS 25 ,,vaučerių“ originalų ir National Insurance numerio kortelės kopijos. Pateikus šiuos dokumentus jums gali būti grąžinami mokesčiai. Dažniausiai mokesčiai yra grąžinami per 60-120 dienų nuo dokumentų pateikimo, tačiau kartais ši procedūra užtrunka ilgiau, nes jūs užtrunkate ir nesurenkate visų reikalingų dokumentų arba gali būti tikrinamas jūsų pateiktų dokumentų autentiškumas.

Labai dažnai nutinka tokia situacija, kad gyvenantiems Anglijoje arba Airijoje asmenims yra nuskaičiuojama daugiau mokesčių nei leidžia įstatymai. Taip dažnai nutinka tokiu atveju, jei jūs dažnai keičiate darbą. Jei jūs manote, kad jūs permokėjote savo pajamų mokestį tokiu atveju prašau kreipkitės į mus ir juos teisėtai atsiimkite. Jums yra reikalingas Anglijos mokesčių grąžinimas? O galbūt jūs norite, kad būtu sutvarkytas mokesčių grąžinimas iš Airijos? Viskas labai paprasta, tiesiog susisiekite su mumis ir pateikite visus reikalingus dokumentus, o tada mes imsimės darbo ir jūs gausite savo permokėtus mokesčius.

Greitai grąžinami mokesčiai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *