Išmokti vairuoti ir išsilaikyti vairavimo teises – jau įveikti uždaviniai, tačiau negalvokite, kad tuo viskas ir baigiasi. Juk pasakiškas „ilgai ir laimingai gyveno“, šiuo atveju „ilgai ir laimingai važinėjo“ realybėje negalioja! Gyvenimas greitai supažindina su žodžiais automobilio remontas, kurie kai kuriems vairuotojams atrodo kaip tamsus gūdus miškas ir pasakos, kurioje gyvena ragana. Tiesa, automobilius kartais Volkswagen Aftersales (Technicians)vairuoja ir tikros „raganos“, kurios nepaiso KET taisyklių, bet juk visus yra chuliganizmo… O ar yra, kas padeda kelyje? Taip, tai – autogidas. O geriausias autogidas – tai profesionaliai dirbantis auto servisas. Nesinori liūdintų tų, kurie vairuoja naują automobilį, dar neragavųsį remonto, bet ta pasaka tikrai ilgai netruks… Reikia keisti tepalus, subalansuoti ratus po padangų keitimo ir kitų paslaugų, kurių vidury gatvės nepadarysi. Reikalingas autogidas, kur dirba geri mechanikai, autoelektrikai, kiti specialistai.

Autogidas. Pabandykime išskaidyti šį žodį. Auto – be abejonės reiškia automobilį. Gidas – tai žmogus ar žmonės, kurie nurodo tau kelią. Šiuo atveju, gidai – mechanikai. Tai jie vairuotojams nurodo tiesų kelią link kokybiško važinėjimo, jie paaiškina, kas automobilyje turi ar privalo būti taisoma, norint toliau saugiai važinėti. Taigi, autogidas yra saugios kelionės draugas. Į kelionę autogidas nepasiimamas, tačiau gera žinoti, kad automobilyje visada yra autogido telefonas, arba, kad autogidas yra netoliese ir sugedus automobiliui bus įmanoma greitai sulaukti pagalbos. Kreipimąsis pagalbos į specialistus yra daug geresnis sprendimas nei stovėti ir laukti, kol galbūt kada nors geranoriškai sustos kitas vairuotojas ir padės išsikapstyti iš bėdos. Naivu laukti ir tikėtis, geriau paties savarankiškai ieškoti sprendimo, jei bėdos nerandate ar neturite galimybių jai ipašalinti, autogidas čia galėtų efektyviai padėti.

Autogidas – internete lengvai randamas pagalbininkas, todėl vairuotojai iš namų ir neišvažiuoja be modernijų technologijų ir su savimi turi telefoną, kuriame yra internetas. Kadangi internetas praktiškai yra tik išmaniajame telefone, tai jų prekyba tikrai šiuo metu yra aukso amžiuje, o mygtukais valdomi telefonai jau yra mažai perkami. Vis dėlto, telefonai dar kol kas išlaikė savo pagrindines funkcijas: skambučius ir trumpąsias sms žinutes. Tačiau internetas žmogaus gyvenime vaidina vis didesnį vaidmenį. Yra net manančių, kad ateityje internetas bus visiškai nemokamas, bet kol kas tai tik hipotezė.

Grįždami į dabartį norime priminti visiems gerai žinomą dalyka, kad nėra jokios gėdos kažko nemokėti daryti, nes visko išmokti neįmanoma. Jei nemokate remontuoti automobilio, bet gerai jį vairuojate, tai čia įprastas atvejis. Nesigėdykite ir autogidas padės. Nieko tokio, kad nemokate patys remontuoti automobilio, nepriklausomai nuo to, esate vyras, ar moteris. To, kas po automobilio dangčiu nebūtina išmanyti kaip dukart du, kad galėtum gerai vairuoti. Reikia suprasti, kad vairavimas ir remontavimas yra du skirtingi dalykai ir geriau su automobiliu neeksperimentuoti, kai jį ištinka bėdos. Ne visada improvizacija duoda gerų rezultatų. Mechanikai dirba iš peties kiekvieną dieną ir dirba atsakingai su kiekvienu automobiliu. Juk kiekvienas automobilio gedimas yra individualus ir jį galėjo sukelti skirtingi išoriniai veiksniai. Todėl geriausia, kai automobilio situacija įvertinama su kompiuterine diagnostika. Ši technologija yra šiuolaikiška ir palengvina darba dabuotojams bei sumažina laukimo nerimą vairuotojui, kuris nemėgsta ilgai spėlioti, kas būtent ištiko jo automobilį. Juk laukimas – toks nesaldus, kai žinai, kad laukia nemalonios naujienos. Taip ir su auto gedimu, žinai, kad jau sugedo, tik lauki naujienos, kokio masto tas gedimas, didelis ar smulkmeniškas.

 

Geriausias autogidas – geras servisas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *