Žingsniamatis

Kad jūsų treniruotės taptų efektyvesnės gali būti naudojamas toks prietaisas kaip žingsniamatis, kuris skaičiuos jūsų žingsnius, apskaičiuos  sunaudojamą energiją, išmatuos atstumą, kurį  jūs nuėjote.  Jis  yra nešiojamas ant juosmens ir yra nepastebima aplinkiniams, tačiau labai svarbus daiktas, kuris jums padės palaikyti tinkamą formą. Šis  prietaisas yra žingsniamatis.  Tai yra pakankami paprastaszingsniamatis prietaisas, kuris turi skaičiuoti žingsnius, kuriuos jūs  padarote per visą dieną. skirtingi modeliai turi skirtingas konfigūracijas, taip gali  būti tokie žingsniamačiai, kurie skaičiuoja širdies susitraukimų skaičių, jei jūs tiesiog uždėsite piršta ant daviklio.  Skystųjų kristalų ekranai parodo visą informaciją paprastai ir suprantamai. Šie prietaisai gali būti tvirtinami  prie juosmens, kiti gali būti  tvirtinami ant peties  arba riešo.  Patys paprasčiausi žingsniamačiai yra  tvirtinami prie juosmens ir  fiksuoja  žingsnių skaičių su daviklio pagalba.  Kai kurie žmonės, kurių juosmens apimtis yra didelė pakankamai sunkiai pritvirtina šį prietaisą ir tai  gali daryti įtaką duomenų tikslumui.  Naudokite žingsniamatį kiekvieną dieną, kad sektumėte savo fizinį aktyvumą.  Su šiuo prietaisų jūs galite mankštintis  kiekvieną dieną be jokios įtampos. Kad  jūsų  organizmas būtų sveikas  gydytojai pataria vaikščioti  bent  puse  valandos per dieną.  Kai kurie apie tai žino ir  kiekvieną dieną vaikščioja tikslingai sukdami kilometrus.  Tai yra  vaikščioja neskubėdami parkuose.

Kad būtume sveiki ir laimingi per dieną reikia nueiti 10 000 žingsnių.  Jei jūs  norite būti  sveiki  ir sekti kiek žingsnių jūs nueinate, jūsų  idealiu pagalbininku  bus  būtent žingsniamatis.  Tai yra  patikimas pagalbininkas sportininkams, tiems kuriems patinka aktyviai gyventi  ir pasivaikščioti.  Žingsniamačiai gali būti  mechaniniai, elektro mechaniniai ir elektroniniai.  Mechaniniai žingsniamačiai tai yra patys pirmieji  prietaisai, kurie skaičiavo žingsnius, jų veikimo mechanizmas yra pakankamai paprastas. Jų viduje yra krovinys su  spyruokle, kuri veikia  pagal  švytuoklės principą. Kiekvieną kartą, kai  švytuoklė juda iš vienos vietos į kitą  yra perkeliama ciferblato strėlytė.  Šiais laikais tokie žingsniamačiai yra praktiškai nenaudojami.  Elektro mechaninis žingsniamatis kiekvieną kūno judesį perduoda tarsi signalą.  O tokiu būdu  atitinkamai šis signalas  yra paverčiamas  elektroniniu impulsu, kuris  yra parodomas ekrane.  Šie žingsniamačiai yra populiariausi. Trečioji  šių prietaisų rūšis yra  elektroniniai  žingsniamačiai, jie yra   sudėtingesni  ir brangesni.  Žingsnių skaičius yra skaičiuojamas sudėtingų  matematinių  formulių pagalba.  Labai dažnai juose yra montuojama  palydovinė  navigacija. Jei šis prietaisas  bus tinkamai nustatytas, tokiu atveju bus rodomas maksimaliai tikslus rezultatas.

Patys  paprasčiausi modeliai turi labai mažai  funkcijų ir tik skaičiuoja žingsnius.  Kai kurie žingsniamačiai turi  atminties funkciją ir įsimena rezultatus tam tikram  periodui. Šiuolaikiškas  žingsniamatis gali skaičiuoti  kalorijas,  gali turėti sekundometrą, radiją , laikmatį ir net GPS, kuris jums neleis nuklysti nuo  numatyto kelio.  Kai yra pasirenkamas žingsniamatis  reikia labiau kreipti dėmesį į  dydžius ir  tai ar jums  yra patogu jį dėvėti.  Dažniausiai visi šiuolaikiški prietaisai yra kompaktiški ir labai lengvai telpa į kišenę, kai kurie gali būti  tvirtinami prie rūbų, kiti atrodo kaip  apyrankė.  Jei jums yra reikalingas nebrangus žingsniamatis ir jūs esate tikri, kad jūsų širdis dirba tinkamai ir pulsas  yra normalus, tokiu  atveju  jums tinka patys  paprasčiausi modeliai su žingsnių skaičiavimo  funkcija.  Funkcionalus žingsniamatis yra reikalingas žmonėms po operacijų ir kurie  serga širdies-kraujagyslių ligomis.  Kovai su antsvoriu svarbi žingsniamačio funkcija  bus   sudegintų kalorijų  skaičiavimas, o sportininkam bus reikalingas laikmatis ir kitos  funkcijos.

 

 

Funkcionalus žingsniamatis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *