Durys

Lauko ir kambario durys – tai labai ryškios buto ar namo interjero detalės. Šios detalės ne tik atskiria kambarius ir lauką nuo vidaus, bet ir palaiko šiluma, jaukumą, apsaugo vaiko kambarį nuo triukšmo ir leidžia žmogui atsiskirti ir pabūti vienam. Todėl gan dažnai duris yra sunkiau išsirinkti, nei jas įstatyti. Pirmiausia į ką reikia atkreipti dėmesį perkant duris – tai medžiaga iš kurios yra pagamintos durys. Pačios brangiausios kambario durys dažniausiai būna pagamintos iš grynos, kokybiškos medienos. Geros medienos durys iš ąžuolo, klevo, riešuto ar kito brangaus kokybiško medžio tarnaus jums daug ilgiau nei durys iš medienos plokščių ar plastiko. Pirmas įspūdis apie pastatą susidaro atsidarius durims. Pas mus jūs galite rasti sprendimą statant bet kokio dizaino duris, nuo šiuolaikinio architektūrinio stiliaus iki patikimo romantinio stiliaus. Dizaino laisvė. Gamindami jums duris mes suteiksime visišką projektinio sprendimo laisvę. Galite pasirinkti dideles ir elegantiškas lauko duris su įvairiais atsidarymo būdais kaip iš lauko taip ir iš vidaus. Galite užsisakyti ir aliumines duris. Tokios durys garantuoja saugumą savo tvirtų profilių dėka. Kad užtikrinti dar geresnį saugumą, galime dar sumontuoti plienines plokšteles ir daugiataškes spynas.

Galite pasirinkti iš daugelio durų dangos variantų, matinis, blizgus, metalo imitacija, arba patikima struktūrinę dangą, kuri reikalauja labai mažai priežiūros ir yra pakankamai atspari draskymams ir kitokiems pažeidimams. Aliuminės durys gali būti padengtos medžio imitacijos faneruotos durysdanga. Yra galimybė duris padaryti skirtingas iš išorės ir iš vidaus, pagal jūsų pageidavimus, kad interjeras ir eksterjeras harmoningai derintųsi su jau sukurta aplinka. Jei jūs ieškote durų, kurios turėtu labai idealiai atitikti jau esantį fasadą, mes galime jums pasiūlyti individualiai pagal jūsų užsakymą pagamintas duris. Mūsų durims yra suteikiama garantija. Visos mūsų gaminamos durys yra parduodamos labai palankiomis kainomis ir yra atsparios, mechaniniams poveikiams (įdrėskimai, smūgiai, nusitrynimai). Durys yra visiškai atsparios drėgmei, ir yra labai lengvai plaunamos įvairiomis plaunamosiomis medžiagomis, taip pat nereikalauja perdažymo ir nenublunka nuo per didelio šviesos kiekio. Ant mūsų durų dangos beveik nesirenka dulkės, dėl ko jos ilgiau išlieka švarios.  Mūsų kompanijos gaminamos durys taip pat gali būti ir vidinės. Turime gan didelį ir vidinių durų pasirinkimą. Pamatyti konkrečius durų egzempliorius galite apsilankę mūsų internetiniame puslapyje. Tai pat yra galimybė ir išsikviesti mūsų durų statymo meistrą ir visas smulkmenas aptarti su juo, (spalva, dydis, atsidarymo pusė ir t.t.).

Kaip jau minėjome, lauko durys yra gan svarbus kiekvieno namo, ar buto atributas. Iš vienos pusės lauko durys yra vartai y jūsų gyvenamąją karalystę, iš kitos pusės jos saugoja jūsų namus nuo pašalinių. Kitaip sakant tai yra savotiška jūsų namų tvirtovė. Todėl renkantis lauko duris svarbi yra kiekviena detalė, nepakartojama išvaizda, konstrukcijos patikimumas ir naudojamų detalių tvirtumas. Mes rekomenduojame labai rimtai atsižvelgti į šia jūsų namo ar buto konstrukcija. Būtina atkreipti dėmesį į kiekvieną detalę iš kurios bus gaminamos durys, nes kiekviena detalė atlieka savo svarbų vaidmenį ir jei nors viena detalė bus pagaminta, ar padaryta nekokybiškai, tai gali sugadinti visą estetinį vaizdą, arba susilpninti saugumą.  Durų kaina susideda pagrinde iš būtinų medžiagų gamybai ir atliekamo darbo jas statant ir gaminant, kas reiškia, kad jūs už nieką nepermokate. Jūs tiksliai žinote kiek ir už ką mokate. Mes remdamiesi savo patirtimi surasime optimaliausią variantą pagal jūsų poreikius, kuris atitiks saugumo ir patikimumo standartus.

 

Durys tai ryški interjero detalė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *