Štampuotos detalės

Jums yra įdomios  štampuotos detalės?  Mūsų detalių gamyba gali pagaminti: 25, 40, 60 ir 100 tonų detalių rinkinius. Jums tereikia išsirinkti koks detalių kiekis jums yra priimtinas.  Štampuotos detalės yra gaminamos naudojant nerūdijantį plieną ir spalvotus metalus, pavyzdžiui, tai gali būti  vario ir aliuminio  lydiniai, kurių  storis nuo 0,3 iki 5 mm.  Detalės  yra štampuojamos su specialiais įrankiais, taip pat gali būti įvertinama jų būklė.  Naudojami štampai gali būti  lankstūs, ištempiami,  kombinuoti, suderinami ir  tolimesnio poveikio.  Šios  detalės suteikia galimybę  sumažinti išlaidas metalo išlaidoms, taip pat gali būti sumažinamos išlaidos  mechaniniam  apdirbimui, bei  bus  sumažintas  sujungiamų  detalių kiekis. Daugelis didelių štampuotų detalių visų pirma yra gaminami iš lengvų lydinių, kurių gamyboje  yra naudojami unikalūs  presai, kurie vysto labai dideles pastangas, kartais gamyba  gali būti keičiama kitais būdais.  Šios detalės  yra  universalios, tačiau kai kuriose srityse gali būti  naudojamos  visiškai kitokios detalės.  Todėl darbus atlieka profesionalūs darbuotojai, inžinieriai, kurie gamina įvairių  rūšių štampuotas  detales.  Suvirintos  detalės tai yra štampuotos plokštelės, kurios dažniausiai  turi pakankamai sudėtingą kontūrą, turi apvalią  ir fasoninę  angą.   Tokios detalės gali būti naudojamos  elektroniniuose prietaisuose.  Jos gali būti naudojamos radijo detalėse, kurios turi pasižymėti  geromis termiškomis ir  elektrinėmis  savybėmis.  Smulkios detalės yra  skirtos armatūros  vidiniam  tvirtinimui tam, kad  būtų  užtikrinamas  patikimumas.  Natūralios  detalės pasižymi labai  puikiomis  terminėmis savybėmis. Taip pat detalės  yra naudojamos armatūroje.

Štampuotos detalės  dažniausiai  yra gaminamos iš natūralių metalo lydinių, kurios  yra naudojamos įvairiose veiklos srityse, pavyzdžiui, medicinoje, lempose ir  kitose elektronikos  srityse.  Tarp tokių detalių  naudotojų taip pat  yra  ir automobilių savininkai.  Dažniausiai štampuotos  detalės  yra gaminamos  naudojant cinkuotą plieną, kuris taip pat yra  naudojamas atliekant sujungimus. Detalės  gali būti  įvairių gabaritų ir  diametro.  Detalių štampavimo procesas yra atliekamas  naudojant metalinius lapus, kurie suteiks  galimybę pagaminti  plokščius  arba  didelius  gaminius.  Gamyba  vyksta naudojant štampus, kurie yra  pritvirtinami prese arba naudojant kitas medžiagas.  Egzistuoja  kelios  tokio štampavimo rūšys tai yra  karštasis  ir šaltasis. Tačiau kuo gi šie  keli būdai skiriasi  vienas nuo kito, kokios  normos  turi  būti numatomos detalių gamybos metu.  Tačiau  reikia  turėti omenyje, kad  štampuotos detalės  negali  būti  gaminamos savarankiškai, namuose, savo rankomis. Kad būtų gaunama  didelė arba plokščia  detalė visų pirma reikia, kad  metalo lapo storis  būtų iki 4 mm ir ne daugiau. Tai yra  labai svarbu, kai yra gaminamos  detalės.   Prieš tai, kai yra atliekami apskaičiavimai ir visų normų laikymasis reikia  įsiminti, kad  šių detalių gamyba tai yra  pakankamai subtilus  ir sudėtingas darbas, todėl karštasis  štampavimas jokiais būdais negali  būti atliekamas namų sąlygomis.  Labai svarbu  kokia technologija  ir koks  skaičiavimas  yra naudojamas, kai yra gaminamos štampuotos detalės.

Kai yra atliekamas karštasis  detalių štampavimas, kad būtų įkaitinamos  detalės yra naudojama speciali įranga, tai yra  ugnies  krosnys arba tokios  krosnys, kurios veikia  su elektros pagalba. Taip pat gali būti naudojama ir kita elektrinė įranga.  Taip pat būtina stebėti, kad kai yra gaminamos  štampuotos detalės viskas  būtų atliekama  pagal numatytas  normas. Kai yra atliekamas šaltasis  štampavimas tokiu atveju detalės yra gaminamos  su preso pagalba.  Šaltasis  detalių štampavimas yra patogesnis, kadangi gali būti gaminamos  išbaigtos detalės, kurioms nebus reikalingas papildomas pjovimas. Štampavimo metu gali būti gaminamos tiek didelės, tiek ir plokščios štampuotos detalės.

 

Didelės štampuotos detalės

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *