darbinės pirštinėsDarbinės pirštinės – švarių, šiltų rankų ir apsauga nuo nedidelių sužeidimų dirbant įvairius darbus, turinčios ypatingą atsparumą trinčiai ir nešvarumams. Rankos – pagrindinis žmogaus įrankis, tad jas būtina itin gerai apsaugoti. Patvarios ir puikiai priglundančios darbinės pirštinės gali būti megztos, odinės, aplietos, siūtos, guminės ar plastikinės. Statybos ir transporto pramonei, žemės ūkyje, miške, sode ar darže naudojamos darbinės pirštinės pagamintos iš tvirto audinio, padengtos akytos struktūros guma, kuri palaiko puikų sukibimą, yra atsparios plyšimui ir nusidėvėjimui.  Apsauginės pirštinės puikiai apsaugo nuo mechaninių poveikių. Aukštos kokybės darbinės pirštinės iš sintetinio audinio su neslydimo savybėmis. Darbinės pirštinės  gaminamos su PVC taškais, medžiaginės, guminės, lietos lateksu ir kt., atitinkančios reikiamus standartus, turi CE ženklą, su apsauga nuo minimalios rizikos. Medžiagų kombinacija gaminant darbines pirštines leidžia jas panaudoti įvairiuose darbuose pramonėje ir buityje, kur galima numatyti kylančius pavojus ir taip apsaugančius sveikatą.

 

  • odinės darbinės pirštinės iš verstos kiaulės, avies ar ožkos, jaučio odos, tekstilės, nailono, spalvotos baldinės odos. Tokios darbinės pirštinės gali būti ir su kietu rankogaliu, durtu delnu, pašiltintos, su pamušalu ar be jo. Taip pat gali lipduku užsegamas rankogalis. Mechaninės darbinės pirštinės gaminamos iš ypač tvirtos sintetinės odos. Atsparios plyšimui, pradūrimui ir kitiems mechaniniams veiksniams, yra ilgaamžės, apsiūtos dvigubomis siūlėmis.
  • megztos darbinės pirštinės iš medvilnės, poliesterio ar akrilo gali būti su įvairių spalvų PVC taškais iš vienos ar iš abiejų pusių. Apsaugo nuo mechaninio poveikio.
  • aplietos darbinės pirštinės iš tekstilės, poliesterio, pvc, PU, nitrilo, latekso. Megztos darbinės pirštinės gali būti aplietos guminiu tinkleliu. Poliamidinių pirštinių delnas ir pirštai lieti poliuretanu, o rankogalis trikotažinis, elastinis. Aplietos darbinės pirštinės gali būti įvairių spalvų ir dydžių. Kai kurios aplietos pirštinės būna ir pašiltintos.
  • žieminės darbinės pirštinės. Šiltos, itin kokybiškos pirštinės darbui ir laisvalaikiui su pamušalu gaminamos iš kokybiško, skysčių neįgeriančio odos pakaitalo ar grynos odos su šviesą atspindinčiomis detalėmis, papildomai apsaugoti krumpliai ar nykštys. Riešą apglundantis patogus rankogalis.

guminės ir vienkartinės darbinės pirštinės pagelbės dirbant neilgos trukmės darbus, apsaugančios nuo cheminių medžiagų ir mikroorganizmų, patogu dirbant su sausais ir šlapiais paviršiais.

Darbinės pirštinės saugo svarbiausią žmogaus darbo įrankį

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *